TRAD.ATTACK! on sunnitud ära jätma oma ajaloo kõige olulisema kontserdi

TRAD.ATTACK! on sunnitud ära jätma oma ajaloo kõige olulisema kontserdi
pressimaterjalid

Ansambel Trad.Attack! andis täna sotsiaalmeedia kaudu teada, et on piirangute tõttu sunnitud ära jätma oma ajaloo suurima ja kõige olulisema kontserdi.

”Paraku olukord maailmas ja Eestis ei soosi nii suurte sündmuste korraldamist, mistõttu otsustasime, et seekord ei lükka me seda edasi, vaid jätame kontserdi sellisel kujul ära. Valitsuse ettekirjutus ütleb, et siseruumides toimuvatel kontsertidel tohib osaleda maksimaalselt 1500 külalist. Meie kontserdile oli pileti ostnud juba pea 4000 inimest”, rääkis kontserdi peakorraldaja ning bändi kitarrist Jalmar Vabarna.

”See mis maailmas valitseb, on teadmatus ning me ei soovi ise selles elada ega ka teisi selles hoida. Loomulikult kunagi Saku Suurhall ja Trad.Attack! kohtuvad ning see tuleb kõige eepilisem kontsert meie ajaloos ja loomulikult loodame, et näeme Teid kõiki seal”, andis Vabarna lootust, et kunagi suurkontsert siiski toimub. ”See ei tähenda, et kultuurielu Eestis seiskub – väiksemad kontserdid ja muud kultuurisündmused toimuvad jätkuvalt ning kultuuri tuleb ikka toetada. Meilgi on kindlasti juba sel sügisel mõni üllatus varuks”, lisas Vabarna.

Kõikidele piletiostjatele tagastatakse piletite ostusumma automaatselt 7 pangapäeva jooksul ostuteginguga seotud maksevahendile.

26. septembril toimuma pidanud Trad.Attack!i suurkontsert Saku Suurhallis jääb ära

// ENG below //Hei-hei sõbrad ❤️Meil on teile oluline teadaanne! (Loe altpoolt)Olgem ikka positiivsed, küll see olukord laheneb ja varsti saame jälle ägedaid asju ette võtta!!!Ikka Teie,Sandra, Jalmar & Tõnu 🤝*** Pressiteade: 26. septembril toimuma pidanud Trad.Attack!i suurkontsert Saku Suurhallis jääb ära.01.09.2020Ansambel Trad.Attack! teatas täna, et on piirangute tõttu sunnitud ära jätma oma ajaloo suurima ja kõige olulisema kontserdi. “Paraku olukord maailmas ja Eestis ei soosi nii suurte sündmuste korraldamist, mistõttu otsustasime, et seekord ei lükka me seda edasi, vaid jätame kontserdi sellisel kujul ära. Valitsuse ettekirjutus ütleb, et siseruumides toimuvatel kontsertidel tohib osaleda maksimaalselt 1500 külalist. Meie kontserdile oli pileti ostnud juba pea 4000 inimest”, rääkis kontserdi peakorraldaja ning bändi kitarrist Jalmar Vabarna. “See mis maailmas valitseb, on teadmatus ning me ei soovi ise selles elada ega ka teisi selles hoida. Loomulikult kunagi Saku Suurhall ja Trad.Attack! kohtuvad ning see tuleb kõige eepilisem kontsert meie ajaloos ja loomulikult loodame, et näeme Teid kõiki seal”, andis Vabarna lootust, et kunagi suurkontsert siiski toimub. “See ei tähenda, et kultuurielu Eestis seiskub – väiksemad kontserdid ja muud kultuurisündmused toimuvad jätkuvalt ning kultuuri tuleb ikka toetada. Meilgi on kindlasti juba sel sügisel mõni üllatus varuks”, lisas Vabarna. Kõikidele piletiostjatele tagastatakse piletite ostusumma automaatselt 7 pangapäeva jooksul ostuteginguga seotud maksevahendile.Täpsemalt saab kehtivatest piirangutest ning nende leevendustest lugeda: https://www.kriis.ee/et/kehtivad-piirangud-ja-nende-leevendusedTrad.Attack!i tegemisi saab jälgida sotsiaalmeedia vahendusel ning kodulehel www.tradattack.ee.// ENGLISH //Greetings to all friends of Trad.Attack!! 26th of September was supposed to be the date for our biggest concert so far: the presentation concert of the new album ”Make Your Move”.Unfortunately, the situation in Estonia and in the world doesn’t favour events this size. That’s why we have decided that we will not postpone the concert, but we will cancel it altogether.All that is happening around the world at the moment is very much unknown. We prefer not staying in this unknowingness and we prefer not keeping you in it. Of course, one day in Saku Suurhall an epic concert will take place and we will meet there. You will have to join!But for now, things are as they are. Naturally the tickets will be refunded. That does not mean that the cultural life stops: concerts are taking place, culture needs to be supported. We as well have some surprises for you in the coming autumn.Enjoy the end of summer!See you!Sandra, Jalmar & Tõnu

Gepostet von Trad.Attack am Montag, 31. August 2020

Sarnased artiklid