VÄHIRAVIFONDILT ABI SAANUD pereema lahkus meie seast

Vähiravifond “Kingitud elu” teatas suure kurvastusega läbi sotsiaalmeedia, et 35-aastase Lüganuse pereema Katrin Urbala-Varuski võitlus raske haigusega lõppes ootamatult. 

Veel kuu aega tagasi jagas Katrin oma Facebooki seinal fondi üleskutset “Kõigi laste unistuseks ei ole asjad”. Nüüd on kaks poega kaotanud jõulude eel ema… Vähiravifond toetas Katrini kopsuvähiravi alates märtsist. Nii paljud inimesed Ida-Virumaal ja tegelikult üle Eesti elasid noore naise võitlusele kaasa.

Katrini pere teatab: 
“Viimaste nädalate jooksul läks tema tervis aina halvemaks ja enamus sellest ajast oli ta haiglas. Täname terve perega südamest fondi ja lahkeid Eesti inimesi, kes toetasid meie ema haiguse ravi. Tänu sellele sai ta suvel nautida perega väikest reisi ümber Eesti ja selle läheduses. Soovime fondile palju edu, sest see, mida fond teeb, on üllas ja seda tänu ei saa sõnadesse panna.”

Oleme mõtetes ja leinas Katrini pere ja lähedastega. Olgu see kasvõi vähimal määral lohutuseks, et Katrin ravis oma raskuste läbi natuke meid kõiki. Tervet Eestit. Tänu temale on Eestis rohkem sidusust, ligimesearmastust, ühtehoidmist…”