VANAEMA SOKID on uus Facebooki-sensatsioon

VANAEMA SOKID on uus Facebooki-sensatsioon

Oktoobris tekkis Facebooki lehekülg VANAEMA SOKID, kus lapselaps kutsub üles ostma tema vanaema sokke, kuna vahendusagentuurid, kes siiani on vanaema töid kokku ostnud, maksavad vaid sente.

Oktoobris tekkis Facebooki lehekülg VANAEMA SOKID, kus lapselaps kutsub üles ostma tema vanaema kootud sokke, kuna vahendusagentuurid, kes siiani on vanaema töid kokku ostnud, maksavad vaid sente.

Pöördumine nägi välja selline: “Minu 88-aastane vanaema on eluaeg tegelenud käsitööga ja põhiliselt koob ta sokke Rootsi turistidepoodi jmt, müük käib läbi agentuuri. See raha aga, mis vanaema sokipaari eest saab, on naeruväärne. Nii olengi otsustanud vanaema aidata ja müüa läbi interneti tema kootud sokke. Ta teeb neid armastusega ja igasuguseid. Kogu tulu läheb puhtalt vanaemale ja mingit vahendustasu siin hinnas ei ole. Samuti teeb ta sokke tellimusel vastavalt soovile ja värvile ja mustrile.”

Vanaema Sokid said väga populaarseks ja nüüd on sokisoovijate järjekord järgmiste jõulude juures. Lapselaps: “Vanaema tervitab kõiki, kes teda toetavad. 88-aastasele vanaemale on raske seletada, et tema sokid on saanud nii populaarseks ja üht tema sokkide pilti on näinud üle 100 000 inimese 48 tunni jooksul! Kuid vanaema kannab teid tänulikkusega oma hinges ja koob veel suurema rõõmuga, kuna saab teha sokke personaalselt igale tellijale.”

Sokid on tõesti ilusad! Mine vaata ja rõõmusta vanaema!