Modell Aleksei Soltan avameelselt modellindusest

Me kõik armastame moodsaid ajakirju lehitsedes uudistada ja kommenteerida lehtedel olevaid glamuurseid pilte, kuid kas oleme kunagi mõelnud, et igalt pildilt vastu vaataval, ideaalse soengu, meigi ja figuuriga kaunitaril on olemas elu ka väljaspool kaadrit? Buduaar uuris maailmas tuntud meesmodellilt – kes on ühtlasi ka stilist, juuksur ja jumestaja – Aleksei Soltanilt, kuidas näeb modellielu välja läbi tema silmade.
 

Tagasi artikli juurde

4 kommentaari

 • Mmjau

  Mmjau

  Väga naiselikud pildid tõesti!Aga modell ongi kõigest idee edasiandja!
 • M.

  M.

  Tegelikult, Aljoša, oled sa ilutööstuse herald, ja see, mida ilutööstus soovib, on, et naised enese välimust piisavalt vihkaksid, et tööstusele roppu raha sisse tuua. See ei tähenda, et ilu rõhutada ei tohi, jumal teab, et ma olen kõige haiglasem meikija-kreemitaja-jõusaalihai, aga lihtsalt et sa teaksid. Ilutööstuse vundament on enesevihkamine. Tõlgenda enese meikimist enesearmastuse ilminguna, palju tahad, aga kui inimene end tõesti armastaks, vaataks ta varahommikul peeglisse ja jumaldaks seda, mida näeks.
  Üritasin kutti guugeldada ja otsisin erinevatest modellidatabaasidest, aga keda ei leia, on interviueeritav. Päris moelavade materjal jah ei ole, praegu troonivad teistsusused näotüüpid, aga fotomodelliks kärab küll.
 • berri

  berri

  Mina ei saa aru pool naine,pool mees. Eelistan et mees oleks mehelik ja huuled värvimata.See on minu arvamus.
 • HeartBreaker

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!