Reklaam sulgub sekundi pärast

1 põhjus, miks kunagi raseerijat jagada ei tohiks

Oled pesemas, hakkad tasapisi ühele poole saama ja siis avastad, et oleks vaja raseerida, kuid päris isiklikku tera pole parasjagu käeulatuses. Tuttav stsenaarium? Õnneks on vaateulatuseks siiski üks tera, mis ilusti asja ära ajab. Haarad selle pikemalt mõtlemata enda kätte, tõmbad kaenlaalused siledaks, asetad tera tagasi omale kohale ja jääd lihtsalt parimat lootma. 

Oled pesemas, hakkad tasapisi ühele poole saama ja siis avastad, et oleks vaja raseerida, kuid päris isiklikku tera pole parasjagu käeulatuses. Tuttav stsenaarium? Õnneks on vaateulatuses siiski üks tera, mis ilusti asja ära ajab. Haarad selle pikemalt mõtlemata enda kätte, tõmbad kaenlaalused siledaks, asetad tera tagasi oma kohale ja jääd lihtsalt parimat lootma. 

Selline teguviis võib sulle aga korraliku karuteene osutada. Olgu tegemist siis sõbra, korterikaaslase, õe või kallima raseerijaga. 

Raseerides võid endale kogemata väiksemat sorti vigastusi tekitada ning just neist võib alguse saada üks üsna kole lugu. 

Dermatoloog Whitney Bowe selgitab: “Peaaegu kõigil raseerijatel on pehmendusriba, mis raseerimise kasutaja jaoks mugavamaks muudab. Raseerimine tekitab nahale pisikesed haavad ja kui nendesse bakterid pääsevad, siis on tagajärjeks infektsioon. Nii saavad alguse mitmed veres levivad viirused.” 

Just sellepärast tulekski alati isiklikku raseerijat käepärast hoida.

 

her.ie