3 KÕIGE STIILSEMAT tähemärki

3 KÕIGE STIILSEMAT tähemärki

On inimesi, kes oskavad pimesi end stiilselt riidesse panna ning kelle seljas ka kartulikott hea välja näeb. Ja siis leidub neid, kes on alati hädas, mida selga panna ning ei oska kuidagi erinevaid riideid omavahel kombineerida. Kuigi see kõlab üllatavalt, siis tegelikult mängib oma rolli ka tähemärk. Nimelt on olemas kolm tähtkuju, kes on oluliselt stiilsemad kui teised. 

Sõnn

Sõnn oskab riietuda väga personaalselt. Kui ta ruumi siseneb, on võimatu teda mitte märgata. Sõnnid võivad ükskõik mida selga panna ja ikka suurepärased välja näha. Sõnnil on hea silm, suurepärane maitse ning moemeel, mis teda iial alt ei vea. Sõnn on trendilooja. 

Lõvi

Lõvi jaoks pole probleemi kulutada raha selle peale, et hea välja näha. Lõvi armastab kõrgmoodi. Ta oskab suurepäraselt ennast rõivastega väljendada ning ennast riide panna viisil, mis ta parimad omadused välja toob. Mõnikord, kui Lõvil on igav, paneb ta selga midagi šokeerivat, aga ka see on läbimõeldud ja näeb fantastiline välja. 

Kaalud

Kaalud armastavad moodi ja kuigi leidub neid, kes järgivad seda pimesi, siis Kaalud teavad, kuidas oma personaalsele stiilile truuks jääda. Kui neil on kapis midagi trendikat, siis kombineerib ta seda millegi klassikalisega. Kaalud oskavad asju omavahel kombineerida ning tulla välja komplektiga, mis on nendelik. 

 

allikas: your tango