BUDUAAR SOOVITAB KARANTIINIAJAKS mõnusat lugemist

Shutterstock

Buduaar

Hetkel, mil suurem osa maailmast istub oma kodudes, on inimestel kahtlemata ka rohkem aega lugemise jaoks. On õige aeg, et lugeda lõpuni kõik pooleliolevad raamatud ning loomulikult ka avastada uut kirjandust. Buduaar jagab omapoolseid soovitusi, mis raamatutega võiksid karantiiniajal algust teha.

Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Merit Raju
See on eriline investeerimisraamat: isiklikum ja lisaks soovitustele täis ka komistuskive. Ning illustratsioone, et investeerimise teema lihtsam ja kergem tunduks ja et sa kindlasti julgeksid seda paotada. Sest … see on raamat sellest, kuidas saada sõltumatuks naiseks. Alguses rohkem emotsionaalselt, ent pisitasa üha enam ka materiaalselt.

Elu muutev hüpnoos
Siim Sildoja, Maris Saar
Mis on hüpnoosisolek ning kuidas seda enda aitamiseks kasutada? Raamatus on lihtsad nipid ja harjutused, mida enesearengu teel kasutada ja mille abil lahendusi leida.
Käsitletud teemad on enamiku elu alustalad – ülemõtlemise lõpetamine, vastutamine oma elu eest, tundlike laste kasvatamine, oma soovide realiseerimine jne. Raamat aitab mõista seda, mis on elus näilise kihi taga. See on kirjutatud lihtsas keeles ning selle lugemine ei eelda eelnevaid vaimseid teadmisi.

Astroloogia õpetus
Triin Tobber
Raamat vaatab 12st tähemärgist hoopis sügavamale ja annab ka päris algajale võimaluse oma isiklikust sünnikaardist üles leida nii kaasasündinud anded, karmalise teekonna kui ka potentsiaali suhetes, tööelus ja rahaasjades. Raamatu ülesehitus võimaldab omandatud tarkusi võimalikult kiiresti nii enda kui tuttavate peal katsetama hakata.

Kui naine armastab meest. Avameelsed kirjad mehele
Jana Paulman
Kas sulle on kunagi mõni naine kirjutanud? Kirju endast, oma mõtetest ja ihadest; oma salajastest unistustest, valust ja õnnest; kirjutanud ausalt kõigest, mida ta tunneb ja läbi elab?
See on lugu sellest, kuidas mehe armastuse, seksuaalsuse, tunnetuse ja emaduse kaudu kasvasin ma ise armastavaks naiseks. Ei puudu ka mõtted ja lood valust, vägivallast, petmisest ja armukadedusest ning eneseotsinguseiklustest.
Meestel on salasoov paljastada naine. Mina paljastan ennast ise. Maskid langevad ja sa näed naist sellisena, nagu ta tegelikult on.

 

Mõnusat lugemist!