Buduaari horoskoop 27.07-02.08

Buduaari horoskoop 27.07-02.08

Jäär
Kuula hoolikalt, kui sinuga räägitakse! Sa teed küll näo nagu kuulaksid, aga tegelikult mõlgutad hoopis muid mõtteid. Eriti tähtis on just see nädal olla üks suur kõrv, sest nii mõnigi asi, mis sulle räägitakse võib tulevikus kasulik olla. Sel nädalal pöörad rohkem rõhku ka oma välimusele, uuendad veidi oma garderoobi ning tõenäoliselt võtad ette käigu juuksurisalongi. Oled seni end üsna hästi majandanud, et nüüd võib natuke ka enda peale kulutada. Parim päev armuelu edendamiseks on neljapäev!

Sõnn
Tunned, et seinad su ümber hakkavad kokku vajuma ning stress tahab vägisi võimust võtta. Ära muretse, sa ei ole üksi, sul on üks lähedane inimene, kes on su kõrval raskel ajal. Nädala lõpu poole hakkab kõik taas paika loksuma ning jõuad taas nö vaiksetele vetele tagasi. Kui muus asjas ei vea, siis armastuses ikka. Vähemalt kehtib see Sinu puhul sel nädalal. Tuleb üks romantiline õhtu, millest jääb veel pikaks ajaks meeldiv mälestus. Parim päev armastuseks on kolmapäev!

Kaksikud
Armuelus pead olema kannatlik, liigne enda pealesurumine ei meeldi kellelegi. Näita, et oskad hoida ka väikest distantsi ning ajapikku saab kõik jälle joonde aetud. See nädal laiendad oma suhteid nii tööalaselt kui ka eraelus. Seda üsna edukalt! Samuti tuleb sul tegeleda ühe salajase probleemiga, mis vajab kiiret lahendust. Parim päev veidi päikest enda ellu lasta on laupäev!

Vähk
Sul on nüüd veidi rohkem vaba aega ning panustad selle trenni tegemiseks. Vajad sellist vaheldust ja värskendust, mis annaks sulle kaotatud energia tagasi. See nädal on ka ideaalne aeg pühendada üks päev oma perekonnale ning koos lõunatada või väljasõidule minna. Samuti pead veidi sõprussuhteid siluma ühe varasema eksimuse pärast. Parim aeg armastuseks on seekord teisipäev!

Lõvi
Vaga vesi sügav põhi! Näiliselt on sinuga kõik korras, kuid sisimas võitled kibedate kahtlustega. Oled oma mõtetega nii kimpus, et ümbritsev enam eriti korda ei lähe. Sellepärast oled see nädal üsna hajevil ja mitte eriti seltskondlik. Pead enda jaoks asjad selgeks tegema ning taas kahe jalaga maa peale tulema! Mis puutub rahaasjadesse ja töösse, siis selle koha pealt oled väga täpmne ja kohusetundlik. Parim päev armastuseks on pühapäev!

Neitsi
Pead hakkama oma kulutusi piirama, sest muidu leiad end varsti pangakontorist laenu taotlemas! Kipud ostma asju, mis ei ole sulle tegelikult väga vajalikud ning ajad taas oma eelarve lõhki. Kuid see-eest tõotab tulla armuelus lausa võrratult edukas nädal. Rahakoti sisemus sul just ei sära, kuid ise oled küll lausa väike päike. Tunned, et oled armastatud inimene ning see hoiab sul tuju hea! Parim päev armastuseks on reede!

Kaalud
Tahad kõigiga võimalikult hästi läbi saada, kuid ikkagi just kui noriksid tüli. Sulle isegi meeldib natuke väikseid intriige tekitada. Seni oled puhtalt pääsenud ning nüüd olekski aeg lõpetada enne kui ise haiget saad. Rahaasjade ajamiseks ei ole just parim aeg, kipud tegema rutakaid otsuseid, millel hiljem on halb mõju sinu rahakotile. Parim päev romantikaks on neljapäev!

Skorpion
Oled saavutanud midagi väga tähtsat, naudi seda veidi, enne kui uuesti tööd rabama hakkad. Luba endale seda aega olla uhke saavutatu üle. Su tuttavad imetlevad sind su oskuse üle tulla toime peaaegu et kõigega. Su elus on praegu aeg, kus oled tõusujoonel ning saad ka ise veidi vabamalt hingata. Tahad teha midagi midagi huvitavat ja teistmoodi. Keegi üllatab sind varsti millegi väga erilisega, mis paned su südame kohe kindalsti kiiremini lööma! Parim aeg veidi armastust enda ellu tuua on taaskord teisipäev!

 

Ambur
Oled oma kaaslast vaadanud koguaeg nö läbi roosade prillide, kuid nüüd läksid need prillid katki. Nüüd näed kõike nii nagu see tegelikult on, kahjuks pead pettuma. Kõigi inimeste elus on tõusud ja mõõnad, ka Sinul. Oled alati olnud ka tugev isiksus ning oled seda ka nüüd. Saad oma ajapikku oma pettumusest üle ning palju uut on ootamas sind veel ees. Parim päev armuelu edendamiseks on  esmaspäev!

 

Kaljukits

See nädal saavutad asju, mida tavaliselt oled pidanud lausa võimatuks. Kõik on ainult suhtumise küsimus. Oled nüüdsest rohkem avatum nii tunnete koha pealt kui ka tööl. Ära lase end heidutada mõnest õelast ütlusest või pisiprobleemist, keskendu sellele, mis on antud olukorras tõeliselt tähtis! Oled koostanud paar ideaalset äriplaani, miks mitte näidata neid inimestele, kes ka tegelikult saavad midagi nende teostamise heaks ära teha? Parim päev armastuseks on pühapäev!

 

Veevalaja
Nii mõnigi inimene tahaks sinult nö vaiba alt tõmmata. Ole ettevaatlik ning vali hoolega oma sõpru, sest nii mõnigi neist ei ole tõeline. Nädala keskpaiku tulevad välja nö “sõbra” kurjad plaanid. Armastuses veab Sul rohkem kui sõpradega. Sa tead seda inimest juba üsna pikka aega, kuid te kaks pole kunagi sattunud eriti omavahel suhtlema. See on peagi muutumas! Kas ainult sõprus või midagi enamat, see on juba teie enda teha! Lase end oma tunnetest juhtida, sellest võib midagi head tulla!

 

Kalad
Oled heasüdamlik inimene, kuid mõnikord oled sunnitud ka oma kurjemat poolt näitama. Nii mõnigi tahab sulle päehe istuda,sinu headust ära kasutades. Oled meeldiv inimene ning saad kõigiga enamasti hästi läbi. Mõnikord,et isegi liigagi hästi ning teeb paar inimest üsna armukadedaks. Et selliseid asju vältida, tuleks sul pisut selgitustööd teha. Parim aeg veidi armastust enda ellu lasta on reede!