Buduaari horoskoop

Buduaari horoskoop

Jäär 

Kirjuta sel nädalal kõik oma unenäod üles. Tee seda kohe peale ärkamist, sest need kipuvad kiiresti ununema. Võid leida nii mõnegi hea idee nendest unenägudest, mida saad ka reaalelus kasutada. See nädal tuleb kirju ning täis flirti.

Sõnn
Kui ärkad hommikuti üles ning pea on paks ja üldse ei jaksa midagi teha siis võta vabalt ning naudi kuuma vanni või mõnusat sauna. Võta lihtsalt aeg maha ja lihtsalt lõõgastu. Nädala lõpus palub keegi sult presentatsiooni väikesele inimesterühmale. On targem end natukene ettevalmistada ning asi korralikult ära õppida. On oodatat ka meeldivat restoraniskäiku. 

Kaksikud
Suhted paari sõbraga on totaalselt muutunud. Kas siis sõbralikumaks või hoopis vastupidi vaenulikumaks.  Igatahes see muutus on toimunud ning see mõjutab paljuski ka sind. Töö juures oled väga loov ning saad suurepäraselt oma tööülesannetega hakkama. Ka armuelus liiguvad asjad ülesmäge ning sul tekib suur soov ühe Kaljukitsega voodisse minna.

Vähk
Pühapäev on täis armastust! Neil kel kaaslane olemas saavad üksteise seltsi nautida jalutuskäikudel pargis või hoopis kenas restoranis. On ka hea aeg kutsuda sõbrad külla ning vaaritada koos midagi maitsvat. Pea seda meeles, et häid sõpru pole lihtne leida! Ole ka ise hea sõber ning see side on pikaks ajaks kindlustatud. 

Lõvi
On oodata kerget romantilist nädalat. Helista oma kallimale, et talle lihtsalt öelda kui kallis ta sulle on. Sellised väikesed žestid toovad ta päeva päikesekiire ning tasu saad nautida õhtul linade vahel. Sel nädalal palutakse sinu abi. Vaata hoolikalt kellele ja kuidas oma abi pakud. Suure tõenäosusega pöörduvad sinu poole ka inimesed kes on lihtsalt laisad ja üritavad siis oma kohustusi sinu kaela visata.

Neitsi
Lased sel nädalal endale pähe astuda. Ja kohe väga julmalt. Oled tavaliselt inimene, kes ei lase endale liiga teha ning kel on alati oma arvamus välja öelda. Aga vaata asja positiivselt. Nüüd oled palju targem ning tead, kuidas nende inimestega käituda tuleb ning see teeb sind tunduvalt enesekindlamaks. Pea püsti kallis Neitsi! 

Kaalud
Tunned et elu läheb taas ülesmäge. Kõik see pettumus, viha ning kurbus on su elust kadunud ning tunned end taas õnnelikuna. Ka teised su ümber märkavad sinust kiirgavat positiivsust ning klammerduvad sinu külge (heas mõttes) ja loodavad sinu peale. Parim aeg sõprussuhete soojendamiseks on pühapäev.

Skorpion
Oled kui väike Duracelli jänku. Jooksed sinna-tänna, suhted erinevate inimestega ning energiat jätku ka kodu ümerkorraldamisele. Kõige hämmastavam on see, et suudad tähtsate ja mõjukate inimestega kiiresti kontakti leida ning see tuleb sulle tulevikus vägagi kasuks. Üks Skorpioni tähtkujust tegelane tahab aga rohkem ja rohkem sinuga kohtuda kui tegelikult vaja oleks.

Ambur
Praegu pole õige aeg kirjutada alla tähtsatele dokumentidele ja paberitele. Suure tõenäosusega lastakse sind julmalt üle või siis jääd kahjumisse. Ära laena ka raha, sest tagasisaamise võimalused on nullilähedased. Muidu kui suudad neid asju vältida siis tuleb sul igati edukas nädal. Parim päev armastuseks on reede. 

Kaljukits
Tahad ühele Neitsile muljet avaldada ning käitud mingil määral täiesti meeletult. Teed asju mida sa muidu eluseeski ei teeks  ning see ajab sind ennastki naerma. Paljud arvavad, et tahad ühte äridiili purki panna, aga tegelikult on sul hoopis personaalsemad huvid mängus. Tuleb vägagi lõbus nädal. 

Veevalaja
Tööasjad sujuvad väga hästi ning sul on tunne nagu ajaksid äri vanade sõpradega. Tutvud uute inimestega ning saavutad nendega väga hea kontakti, mis tuleb sulle tulevikus kindlasti kasuks. Ka armu- ja pereelus läheb hästi ja ka pinged on maas. Tunned end taas õnnelku ja rahulolevana. 

Kalad
Oled mõtetes ning uitad ringi tulevikus. Mõtled milline võiks maailm välja näha 300 aasta pärast, kas su maja oleks ikka veel alles, kas liiklusummikud eksisteeriksid või inimesed liiguksid teleportimise kaudu. Neid küsimusi on palju ning suurema aja veedad neile loogilisi lahendusi leides. Aga midagi põnevat siiski sel nädalal juhtub- keegi põrkab sinuga laupäeval kokku ning kunagi ei või teada, mis sellest suhtest edasi areneb.