KAS TÖÖINTERVJUULE MINNES PEAKS kihlasõrmuse sõrmest heitma?

KAS TÖÖINTERVJUULE MINNES PEAKS kihlasõrmuse sõrmest heitma?

Kihlasõrmus on kahtlemata aksessuaar, mida iga naine  soovib kanda 24/7. Kas aga tööintervjuule minnes, peaks tegema sama? Kui kihlasõrmus on juhtumisi väga silmatorkav ning tööandjaks saab olema meessoost isik, võib osutuda see unelmateehe hoopiski komistuskiviks.

Kihlasõrmus on kahtlemata aksessuaar, mida iga naine soovib kanda 24/7. Kas aga tööintervjuule minnes peaks tegema sama? Kui kihlasõrmus on juhtumisi väga silmatorkav ning tööandjaks saab olema meessoost isik, võib see unelmate ehe osutuda hoopiski komistuskiviks.

„Kui mees näeb, et te kannate priiskavat sõrmust, arvab ta automaatselt, et teil on väga kõrged ootused ning koostöö teiega võib osutuda keskmisest raskemaks“. Antud teemal avaldas arvamust karjäärinõustaja Bruce Hurwitz, kes oma pikaajalise töökogemuse jooksul on pidanud pidevalt veenduma, et naised, kes tööintervjuule minnes teemantsõrmuse sõrmest heitsid, said suurema tõenäosusega tööd kui need, kes kogu maailmale oma kosja kuulutada soovisid. Ühtlasi kinnitab mees, et kihlasõrmuse mittekandmine ei ole valetamine. „Kihlus ei ole aspekt nagu sugu, religioon või isegi materiaalne staatus ning lõppude lõpuks ei pruugi mitte iga kihlus alati ka abieluni viia. Seega tööandjale oma pulmaplaanidest mitterääkimises ei ole mitte midagi halba,“ jagab Hurwitz oma veendumust.  

Kas sina usud, et kihlasõrmus võib mõjutada tööandja otsust? 

Allikas: linkedin.com