KUIDAS TÄHISTADA VABARIIGI sünnipäeva iseendale mõeldes?

Shutterstock

buduaar

Kuigi sel aastal tuleb vabariigi sünnipäeva keskmiselt rahulikumalt tähistada, ei tähenda see kaugeltki, et seda ei saa isamaaliselt tähistada. Aga milline on parim viis tähistada seda tähtsat päeva nagu tõeline eestlane?

Midagi eestimaist, mis tõstab sinu elukvaliteeti!

Kindlasti tasuks vabariigi sünnipäeva tähistamiseks endale midagi kodumaist ja kasulikku soetada, mis kannab hoolt sinu parema elukvaliteedi eest. Pole mingi saladus, et efektiivne päev algab kvaliteetsest ööunest. Hea uni on parim moodus füüsilise ja vaimse tervise parendamiseks, kuid tihti puudub selleks tähtsaks ajaks kvaliteetne ja toetav varustus. Eesti une-innovatsiooni lipulaev SleepAngel liidab mugavuse ja patendiga kaitstud filtersüsteemi, et pakkuda kliiniliselt puhast keskkonda magajale igal ööl. Filtreeritud unevahendid on uusim sõna taastumises, kuna sarnaselt meile endile, vajavad ka kõik pehmed pinnad meie ümber kaitset allergeenide, viiruste, patogeenide eest, mis tavaliselt meie vooditesse kogunevad. SleepAngeli unikaalne tootetehnoloogia hoiab aga patjade, tekkide ja madratsite sisust eemal kõik soovimatud mikroosakesed, samuti plekid ja lõhnad. Silmapaistev, maailmatasemel tootedisain aitab tõsta une kõrgele pjedestaalile sarnaselt toitumise ja liikumisega.. Uuri lähemalt SleepAngel Fb lehelt ja telli Sleepangeli veebilehelt.

Midagi eestimaist, mis teeb elu magusamaks

Kes meist ei armastaks soolakaramelli, mis täiustab iga magustoitu puuviljadest pannkookideni. Maitsete Majakas sai alguse kahe kokakooli kursusekaaslase soovist pakkuda perele ja sõpradele laiast maailmast kogutud uusi magusaid maitseelamusi. Lähedaste soojast vastuvõtust innustununa sündis Saaremaa tuulikutest inspireeritud bränd, mis pakub magusasõpradele Eestis käsitööna valminud lisaaineteta soolakaramellikastmeid.
Soolakaramell sobib ideaalselt nii pühapäevahommikuste pannkookide kõrvale, jäätisele, puuviljadele, trennijärgsesse smuutikaussi kui ka miks mitte lihtsalt otse purgist söömiseks. Kodumaise tooraine abiga sobivasse vormi ja loodussõbralikku pakendisse viidud maguskastmed on rõõmustanud palju magusasõpru nii Eestis kui piiri taga ning inspireerinud katsetama uute ainulaadsete maitsetega nagu näiteks tüümiani-, peekoni- ja viskimaitseline karamellikaste. Maitsete Majaka tooteid saab tellida sotsiaalmeedia vahendusel ning Fresh e-poest, kuid terav silm leiab maguskastmed ka Saarte Sahvrist ning valitud Rimi Talu Toidab magusalettidelt.

 

Midagi eestimaist, mis hoiab sind heas füüsilises ja vaimses vormis

Ajal, mis spaad ja muud meelelahutusasutused on piirangute tõttu suletud, on kogu armas Eestimaa loodus meile avatud.  Võta pere ja sõbrad kaasa, täida termos sooja tee või supiga ning asu teele, sest avastamisrõõmu on palju. Lisaks kannab matkamine hoolt sinu hea tervise eest. Kõik matkamiseks vajaliku leiad loomulikult Hansapostist. Kust aga leida huvitavaid matkaradu? Siit leiad on 55 kaunist matkarada.