KURB, KUID TÕSI: Mees kinkis naisele jõuludeks peavalurohtu ja jahu

KURB, KUID TÕSI: Mees kinkis naisele jõuludeks peavalurohtu ja jahu

45-aastane kahe lapse ema, Sam Broad, avaldas jubeda kingituste nimekirja, mida abikaasa talle 15 aasta jooksul jõuludeks kinkinud on. 62-aastane Rick on oma naisele kinkinud muuhulgas peavalurohtu, jahu ja köögirätikuid, kirjutab Mirror.

Sellest ajast peale, kui paar 15 aastat tagasi kohtus, on Rick alati oma abikaasale toonud kingitusi, mis tema meelest praktilised on. Kuigi Sami jõulud on alati täis igavaid ja üksluiseid asju, on ta seda meelt, et pühad poleks ilma abikaasa nõmedate kingitusteta, päris need, mis need olema peavad.

“Alati kui ta mulle kingituse üle annab, soovitab ta mul mitte erutuda. See on tavaliselt väga hea nõuanne,” naerab Sam. “Oleksin kohe alguses pidanud aimama, mis mind ees ootab, sest kõige esimene asi, mis ta mulle kinkis, olid teelusikad. Sellest ajast peale on Ricki kingitused mu sõprade seas legendiks muutunud. Ta on toonud mulle köögirätikuid, õhuvärskendajaid, paratsetamooli, prügikotte, jäätõrjevahendit ja pesukindaid. Samuti on ta kinkinud mulle jahu, sest ma kurtsin, et ta ei too mulle iialgi lilli,” jätkas naine.

“Kuid ma olen nende aastate jooksul tema omalaadse maitsega nii ära harjunud ning jõulud poleks ilma Ricki nõmedate kinkideta, päris samad,” sõnas Sam.

Ka Buduaari foorumis on algatatud teema läbi aegade halvimast jõulukingitusest. Räägi kaasa siin