PÄEVAHOROSKOOP: 29. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 29. juuni

Mida põnevat räägivad tähed meile täna?

JÄÄR

Oled võimeline maha raputama igapäevamured ning minema välja sööma või ilusat ilma nautima. Su elukaaslane või sõber kutsub sind välja pidutsema. Võta see kutse vastu! Väikesed muutused teevad sulle head. Tõsta kodus mööbel ümber või soeta midagi uut. Ole ettevaatlik liikluses, sest meie tänavad on pungil liiklushuligaanidest. Parim päev armastuseks on just täna!

SÕNN

Tuleb igati meeldiv päev. Hoidu aga inimestest kes üritavad sulle mett moka peale määrida. Nende magus jutt ei ole alati tõsi ning sa võid rängalt petta saada. Seisa kahe jalaga maapeal nagu Sõnnid ikka, ja kõik läheb hästi. Just täna võid kohata ka kedagi uut.

KAKSIKUD

Sind ootavad ees suured muutused. See võib alata täna, aga võimalik, et ka kuskil lähitulevikus. Mõni aeg tagasi hakkasid tegelema millegi uuega, mis pakkus sulle väga palju meeldivaid emotsioone. Mis see küll olla võiks? Võibolla mingisugune heategevuslik üritus, oma ettevõtte loomine, autoost või hoopis pead plaane uue kodu soetamiseks/ehitamiseks?

VÄHK

Tunned täna armastust! Neil kel kaaslane olemas saavad üksteise seltsi nautida jalutuskäikudel pargis või hoopis voodis linade vahel. On ka hea aeg kutsuda sõbrad külla ning valmistada koos midagi maitsvat. Pea seda meeles, et häid sõpru pole lihtne leida! Ole ka ise hea sõber ning see side on pikaks ajaks kindlustatud. 

LÕVI

Enam sa ei saa oma kohustustest kõrvale hiilida. Liiga palju tööd/probleeme on juba su õlule kuhjunud ning kui sa kohe midagi ette ei võta, siis sa lihtsalt lämbud nende alla. Oled küll lõbutsenud ja see on hea, aga igal asjal peab olema tasakaal. Pead pisut tõsiseltvõetavam tunduma!

NEITSI

Praegu pole õige aeg kirjutada alla tähtsatele dokumentidele ja paberitele. Suure tõenäosusega lastakse sind julmalt üle või jääd kahjumisse. Ära laena ka raha, sest tagasisaamise võimalused on nullilähedased. Muidu kui suudad neid asju vältida, tuleb sul üldiselt positiivne päev!

KAALUD

Keegi püüab sind milleski veenda, aga sa ei taha vedu võtta. Ja õige ka! Jää endale kindlaks ning antud hetkel usalda ainult iseennast. Sul võib tekkida probleeme suhtlemisel, aga seda mitte võõraste inimestega vaid sugulaste või kallimaga. Võta rahulikult ning mine metsa jooksma – see teeb sul pea selgeks.

SKORPION

Kulutad palju aega mõtiskledes seksi ja suhete üle. Sa pole päris kindel kumb mängib suhtes tähtsamat rolli – kas armastus või seks. Sul on hetkel selline energia, kus saaksid kõik, mida hing ihaldab – ainult mõtle ja soovi!

AMBUR

On õige aeg võtta lõdvalt ning natuke maha rahuneda. Kui sa pole kunagi nõustaja juures käinud, siis praegu on õige aeg. Ta aitab sul õigesti lõõgastuda ning oma muredest rääkida ning koos neile lahendus leida. Sõbrannad on küll toredad, aga nad ei anna professionaalset nõu.

KALJUKITS

Oled täna kuidagi teistsugune. Näed elu hoopis teisiti ning kõik pakub sulle huvi. Põrkad kokku ühe inimesega ning tänu temale avastad endas täiesti varjatud külje, millest sul endalgi polnud õrna aimu. Kuna Kuu on Kaljukitses sinu esimeses majas, võta aeg maha ning poputa end millegagi!

VEEVALAJA

Oled aktiivne ja elurõõmus. Tunned, et mured kasvavad ülepea, kuid suudad nendest lihtsalt lahti saada. Miski ei tundu sulle hetkel võimatu. Tööl alustad paari mahuka projektiga, mis eeldavad suurt tulu. Siiski, mis rahakulutamisse puutub, oled väga kriitiline. Pigem hoiustad, kui kulutad. Tänu teiste mõistmisele on sul ka armuelu heas seisus!

KALAD

Oled täna justkui magnet, mis tõmbab teisi ligi. Kahjuks ilmuvad su ümber inimesed, kes sind ei sümpatiseeri. Pane ennast maksa! Armastad pidutseda rahvarohketes kohtades, kuid nüüd oleks aeg võtta aeg maha ning veeta rahulik õhtupoolik sõprade või pere keskel.

Buduaarile
Madame M