PILDID: MILLISED NÄEVAD VÄLJA täiuslik mees ja naine?

PILDID: MILLISED NÄEVAD VÄLJA täiuslik mees ja naine?

Öeldakse, et ilu on vaataja silmades ehk asi on maitses. Ent mis on ühe jaoks ilus, see on teise jaoks kole ja vastupidi. Kindlasti oled aga mõelnud, millised võiksid välja näha täiuslikud inimesed. Kuigi maitsed on erinevad, on siiski olemas selline ilus mõiste nagu “keskmine”, mis tähistab kõigi jaoks kuldset keskteed.

Tänapäeva uurijad on üsna loomingulised ning suudavad tänu lõpututele testidele ja uuringutele välja selgitada ka kõige veidramaid tõdesid. Üks, mis on alati huvitanud aga mitte ainult teadlasi, vaid igaüht meist, on täiusliku inimese mudel.

Siinkohal pole aga tegemist mitte lihtsalt selgitusega, et täiuslikul naisel võiks naiste arvates olla pruunid ja meeste arvates blondid juuksed või et täiuslik mees on pruunide silmade ja jõulise rinnaga. Uuringu alla on võetud hoopis iga kehaosa eraldi ja lastud hinnata neid eraldi, et siis kokku panna üks täiusliku keha mudel. Reaalsemaks ja muidugi ka põnevamaks teeb asja see, et nii naise kui mehe puhul on eraldi arvestatud mõlema sugupoole arvamusi.

Tuleb välja, et naiste arvates peaks täiuslikul naisel olema Kate Middletoni juuksed, Cara Delevingne nägu, Jennifer Anistoni rinnad, Emma Watsoni puusad, Gwyneth Paltrowi kõht ja Elle Macphersoni jalad.

Vaata kogu infot ja pilte SIIT.

Allikas: 9gag