TÄHEMÄRK PALJASTAB: milline on sinu mees abikaasana?

TÄHEMÄRK PALJASTAB: milline on sinu mees abikaasana?

Kas oled kunagi mõelnud, milline oleks su kallim abikaasana? Ehk oled oma peas seda ette kujutanud ning pead teid näiteks abielupaariks, keda kõik kadestavad, või hoopis duoks, kellele meeldib kõike koos teha ja ringi reisida? Ka sodiaagimärk mängib suurt rolli selles, milline abikaasa su mehest saab.

Jäär

Jäärad on väga aktiivsed. Nende jaoks pole midagi paremat kui koos oma naisega midagi toredat ette võtta. Mägedes ronimine? Telkimine? Sukeldumine. Jäära ainus küsimus on: “Millal me lähme?”. 

Sõnn

Sõnn on väga usaldusväärne. Ta toetab sind alati. Ta on selline abikaasa, kes parandab vajadusel ka lekkiva toru. Ta aitab sind kõiges, milles sa ta abi vajad.

Kaksikud

Kaksikud elavad väga põnevat elu. Nad otsivad alati uudsust ja soovivad, et ka teie abielu oleks selline. Nad oskavad oma naist spontaansete asjadega üllatada.

Vähk

Vähid on väga toetavad. Nad tahavad, et sa teaksid, et võid neid usaldada. Nad on sinu jaoks alati olemas. 

Lõvi

Lõvi soovib, et tema oleks lahendus kõikidele su probleemidele. Kui midagi on valesti, võid sa alati tema poole pöörduda. Lõvi on väga julge. 

Neitsi

Neitsi tahab oma naist ülal pidada. Neile meeldib tööd teha ja oma naist toetada. Nad ei karda oma käsi määrida. 

Kaalud

Kaalud on väga rõõmsameelsed. Nad soovivad sind naerma ajada. Kui oled kurb, üritavad nad su meeleolu tõsta. Kaalud on seda tüüpi, kes planeerivad oma naisele üllatuspeo.

Skorpion

Skorpionid on väga kaitsvad. Nad on kui kindlus, kellele võib alati toetuda. Kui nad kellestki hoolivad, on nad tema jaoks alati olemas. 

Ambur

Ambur ei ürita sind kunagi kontrollida. Nad hindavad oma iseseisvust ja lasevad ka sinul sina ise olla. Nad toetavad kõiki su otsuseid.

Kaljukits

Kaljukitsed on väga usaldusväärsed. Nad ei karda vastutust, kuid nad ei kontrolli sind liigselt. Kaljukitsed on rahulikud ja oma loomult väga õiglased.

Veevalaja

Veevalaja on intellektuaal. Nendega koos elamine on pidev õppimine. Nad ei armasta midagi rohkem kui millegi uue õppimist ja sinule õpetamist. Neile meeldib vestelda.

Kalad

Kalad on andjad. Nad on sinu jaoks alati olemas. Nad on sellist tüüpi, kes toovad sulle niisama kingitusi. Teiste õnnelikuks tegemine muudab ka neid ennast õnnelikuks. 

 

allikas: Your Tango

Sarnased artiklid