VÄGA KIIRE POHMELLIRAVIM: miks sa seda ei proovi?

On tõsi, et parim ravim pohmelli vastu on pohmelli vältimine, kuid paraku see alati lihtsalt ei õnnestu ning järgmisel hommikul kehva enesetundega voodist tõustest tiksub peas vaid üks mõte - kuidas pohmellist lahti saada? Kindlasti tuleks ennast eelkõige korralikult välja magada, ent terveks päevaks voodisse jäämine pohmelli kiiremini ei ravi.

On tõsi, et parim ravim pohmelli vastu on pohmelli vältimine, kuid paraku see alati lihtsalt ei õnnestu ning järgmisel hommikul kehva enesetundega voodist tõustes tiksub peas vaid üks mõte – kuidas pohmellist lahti saada? Kindlasti tuleks ennast eelkõige korralikult välja magada, ent terveks päevaks voodisse jäämine pohmelli kiiremini ei ravi.

Kuidas siis saada pohmellist lahti võimalikult kiiresti? 

Tõhusaim nipp on lisaks rohkele vee joomisel ka suures koguses värskete marjade ja puuviljade tarbimine. Praegusel suvisel ajal, mil kodumaised maasikad on samuti juba saadaval, võiksid oma organismi just marjadega turgutada.

Maasikad sisaldavad suures koguses C-vitamiini. Kas teadsid näiteks, et viis keskmise suurusega maasikat sisaldab rohkem C-vitamiini kui üks apelsin? 

Just C-vitamiini abil suudab organism pohmellist kiiremini vabaneda.

Lisaks võiks kindlasti süüa ka arbuusi. Arbuus sisaldab palju vett ja puuviljasuhkruid, lisaks on selles A-, C-, E- ja D-vitamiini, erinevaid B-grupi vitamiine, rauda, kaltsiumi, magneesiumi, mangaani ja kaaliumi. Alkoholi tarbimisega kaasneb vedelikupuudus ning arbuus on siinkohal suurepärane valik, kuidas oma vedelikuvarusid täiendada.

Allikas: Health