Viis olukorda, kus sa võid vabalt võtta

6 kommentaari
Viis olukorda, kus sa võid vabalt võtta

Kohustuste edasilükkamine pole muidugi tervitatav nähtus, kuid vahel võib seda endale lubada. 

Kohustuste edasilükkamine pole muidugi tervitatav nähtus, kuid vahel võib seda endale lubada. 

Näiteks on see täiesti lubatud viiel alljärgneval juhul, kirjutab Women´s Health.

Enne, kui pühapäevahommikul voodist tõused
Sa töötasid sel nädalal rängalt. Sa oled väsinud ja kurnatud, voodis lebamine aitab sul koguda oma füüsilist ja vaimset tervist.
Me lubame, et maailm pöörleb ikka edasi ja midagi ei juhtu, kui sa asud oma toimetuste kallale tund hiljem kui planeeritud oli.

Enne, kui ostad selle mitte nii vajaliku kleidi
Sa oled 20 minutit rõivapoe riietuskabiinis peegli ees tiirutanud ja vaadanud kleiti, mis sobib sulle imehästi, kui hind välja arvata. Sõbranna on tüdinud ja soovitab ära osta, poemüüja muutub närviliseks. Pane oma tavalised riided selga tagasi, riputa kleit puule ja mine poest ära. Anna endale aega, lükka seda ostu edasi ja mõtle järele, kas sul on seda vaja.

Enne, kui altari ees “jah” ütled
Mis siis, et kõik su sõbrad abielluvad, sugulased küsivad, millal teie kord tuleb ja vanemad ootavad lapselapsi. See on nende probleem! Abiellumine on suur samm, mida ei pea ülepeakaela ette võtma. Pigem lükka seda otsust edasi ja mõtle järele, mida sa elult tahad.

Enne, kui kuhugi kandideerid
Muidugi ei pea venitama viimase minutini, et siis avastada, et sobiv kandidaat on juba leitud. Aga võtta endale näiteks üks öö, et hommikul oma avaldus ja kaaskiri värske pilguga üle vaadata – see tuleb ainult kasuks!

Enne, kui pesu pesed
Halvim, mis juhtuda saab, on see, et pead ühel päeval nädalas kandma ujumisriideid pesu asemel. Ja kui see on tõesti ainus ebamugav asi sel nädalal, on su elu ikka päris hea. Nii et ära muretse nii väga sellepärast, kui oled edasilükkaja. Tõsised ja kiired kohustused tuleb muidugi kohe täita, aga pesupesemine on üks neist, mida väga muretult mõned päevad edasi võid lükata!

 

Buduaar.ee