10 aastat õudust! Ema piinas oma lapsi aurutriikraua ja akutrelliga

10 aastat õudust! Ema piinas oma lapsi aurutriikraua ja akutrelliga

Denveris võeti vahi alla ema, keda süüdistatakse oma kahe lapse õelas ja ebatavalises piinamises. Kinyaita Davis on oma lapsi jõhkralt piinanud juba ajast, kui nad alles väiksed olid. Lapsed on hetkel 11 ja 12 aastased. 

Denveris võeti vahi alla ema, keda süüdistatakse oma kahe lapse õelas ja ebatavalises piinamises. Kinyaita Davis on oma lapsi jõhkralt piinanud juba ajast, kui nad alles väikesed olid. Lapsed on hetkel 11- ja 12aastased. 

Raporti kohaselt andis naise üles tema õde, kes ütles, et see oli tema jaoks väga raske otsus. Lõpuks otsustas ta seda laste heaolu nimel siiski teha – ta ei suutnud enam kauem laste sinikaid ning põletusarme vaadata. 

Kõnealuste sinikate ja põletusarmide tekitajaks oli laste ema. Poja sõnade järgi võttis ema kuuma triikraua, surus talle selle õla peale ning vajutas aurutusnuppu. Poiss sai niimoodi pidevalt väga tõsiseid põletusi. Nagu sellest veel vähe oleks, rääkis tütar, et ükskord võttis ema akutrelli ja surus selle läbi tema käe, millega too oma nägu varjata püüdis. Kui lapsed tube ei koristanud, siis andis ema neile rihma ja põletas neid aurutriikrauaga. 

 

crimefeed.com