3 TÄHEMÄRKI, kes jäävad 2019.aastal rasedaks

Rasedus võib üllatada meid ükskõik millal. Vahel on see pika ja raske planeerimise tulemus, kuid teinekord võib see tabada meid ka täiesti ootamatult, sest ükski rasestumisvastane vahend ei kaitse raseduse eest sajaprotsendiliselt. Kui laps tunneb, et ta peab sinu ellu just nüüd tulema, siis nii see ka juhtub. Oma osa mängib selles aga ka meie tähtkuju. Nimelt on kolm tähemärki, kes suure tõenäosusega alanud aastal rasedaks jäävad. 

Neitsi

Neitsi jaoks võib rasedus algul suure ehmatusena tulla. Kui ta maha rahuneb ning asjade üle pikemalt järele mõtleb, saab Neitsi aru, et tegelikult on lapse jaoks väga õige aeg. Kõik vajaminev on tal ju tegelikult olemas: kodu, töökoht, armastav kaaslane… ja puudu ongi vaid üks pisike maailmaavastaja, keda armastada ja kellele turvatunnet pakkuda. 

Skorpion

Skorpion on juba pikemat aega tundnud, et tema elus on justkui midagi puudu, aga siiani pole ta aru saanud, et mis see küll olla võiks. Üks juhuslik kohtumine avab silmad ja Skorpion taipab, et praegu on ideaalne aeg lapse saamiseks. Veel enne kui aasta on möödas, on ta rasedustestile kaks triipu kätte saanud. 

Kalad

Kalad on oma kaasaga juba pikemat aega last soovinud, kuid siiani pole see kuidagi õnnestunud. Ole mureta, see aasta on sinu aasta ja ellu saabub väga positiivne üllatus. Ja seda sõna otseses mõttes!

 

allikas: yourtango