CHICCO FASHION – uus riietekollektsioon suvi 2016

Suvilasse mängima! Need kilkeid ja naeru täis päevad, mil mäng haarab lapsed enda valdusesse mööduvad nii märkamatult, et vahel ununevad kõik kohustused, kuid vanaema lausub:"Lapse töö ongi mäng". Suvila tagahoovis on kõige saladuslikumad rohtu kasvanud rajad, mida mööda koos sõpradega nii mõndagi põnevat võib avastada. Igal hommikul riietab ema oma silmaterad kõige stiilsematesse komplektidesse. Ja nii saab mängust hetkega moe-show.

Suvilasse mängima! Need kilkeid ja naeru täis päevad, mil mäng haarab lapsed enda valdusesse, mööduvad nii märkamatult, et vahel ununevad kõik kohustused, kuid vanaema lausub: “Lapse töö ongi mäng”. Suvila tagahoovis on kõige saladuslikumad rohtu kasvanud rajad, mida mööda koos sõpradega nii mõndagi põnevat võib avastada. Igal hommikul riietab ema oma silmaterad kõige stiilsematesse komplektidesse. Ja nii saab mängust hetkega moe-show.

Chicco eesmärk on olla kaubamärk, mis rahuldab kõikide laste vajadused üle maailma, olla usaldusväärne allikas kõikidele, kes otsivad lihtsaid ja ohutuid tooteid spetsiaalselt mõeldud lapse igale kasvufaasile, ning kavandatud oskuste, armastuse, kohusetunde ning pühendumusega, et aidata lastel üles kasvada parimal võimalikul moel.

Rohkem infot: www.chicco.ee