Heategu või väärtegu: naine toidab rinnaga nii enda kui ka sõbra last

Heategu või väärtegu: naine toidab rinnaga nii enda kui ka sõbra last

Kui Jessica Anne Colletti otsustas tähistada rahvusvahelist rinnaga toitmise päeva postitades endast Facebooki pildi, kus ta toidab rinnaga oma 16-kuu vanust poega ning ühtlasi ka oma sõbranna 18-kuu vanust poega, siis ta ei osanud oodatagi, kui tulise debati see põhjustab.

Kui Jessica Anne Colletti otsustas tähistada rahvusvahelist rinnaga toitmise päeva postitades endast Facebooki pildi, kus ta toidab rinnaga oma 16 kuu vanust poega ning ühtlasi ka oma sõbranna 18 kuu vanust poega, siis ta ei osanud oodatagi, kui tulise debati see põhjustab.

 

 

Pennsylvanias elav 26-aastane ema sai postitusele vastuseks mõtteavaldusi, mis varieerusid tülgastusest imetluseni. Paljud inimesed kritiseerisid pilti öeldes, et see on võrdväärne pornoga.

Teised aga kiitsid naist järgmiste postitustega:
“Ma soovin, et ma saaksin seda pilti miljon korda like’ida! “
“Teiste lapsi rinnaga  toitvad naised on päästnud palju elusid.”

Colletti selgitas väljaandele Daily Mail, et see rituaal sai alguse, kui tema 25-aastase sõbra Charlie Interrante (nüüd 18 kuu vanusel) pojal Mateol, oli raskusi rinnapiimaasendaja seedimisega. Interrante jaoks, kes on üksikema, ei olnud ka imetamine lihtne.

Colletti sõnul on ta Mateod imetanud ajast, mil poiss oli vaid viie kuu vanune ning kutsub teda ning enda poega “piima-vendadeks”.

Interrante on omalt poolt avaldanud suurt tänutunnet Colletti suhtes ning öelnud, et viimane on parim ema, keda ta teab.

Naised on lausa nii lähedased, et Interrante kolis hiljuti kokku elama Colletti ning tema abikaasaga.

Naised said tuttavaks 10 kuud tagasi ühel võttel, kus tehti pilte äsja emaks saanud naistest.

Vaatamata paljude inimeste pahameelele, seisab Colletti enda tõekspidamiste ja tegude eest.
“Ma teen seda, mis on parim minu lastele ning keegi ei suuda vastupidist väita!”

Küsimusele, kas naine on nõus toitma poisse rinnaga, kuni nad seda soovivad, vastas proua Colletti, et “kohe kindlasti”.
“On tervislik imetada lapsi, kui nad on paari aasta vanused, on tervislik pikendada rinnaga toitmist, kuni lapsed seda ise soovivad. On normaalne imetada teiste lapsi, kui nende ema ei saa seda ise teha,” selgitas Colletti ajalehele Daily Mail Australia.

Allikad:  crimefeed.com; dailymail.co.uk