Klubi Teatri korraldatud Facebooki jagamismäng päästis elu

Facebooki jagamismäng päästis lapse elu! Facebookis on levinud pildid, kus irooniliselt rõhutatakse, et Facebooki jagamine ei päästa elusid, ega ravi haiguseid. Klubi Teater koostöös Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga muutis seda arvamust - andes ühe euro iga saadud jagamise eest Lastehaiglale.

Vaid 5 päevaga sai klubi Teater jagamismäng üle 450 jagamise, mille eest klubi Teater ostis Tallinna Lastehaiglale eluks vajaliku transmitteri, mis anti diabeedihaigele pisitüdrukule.

Facebooki jagamismäng päästis lapse elu! Facebookis on levinud pildid, kus irooniliselt rõhutatakse, et Facebooki jagamine ei päästa elusid, ega ravi haiguseid. Klubi Teater koostöös Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga muutis seda arvamust – andes ühe euro iga saadud jagamise eest Lastehaiglale.

Vaid 5 päevaga sai klubi Teater jagamismäng üle 450 jagamise, mille eest klubi Teater ostis Tallinna Lastehaiglale eluks vajaliku transmitteri, mis anti diabeedihaigele pisitüdrukule.

Transmitter e. monitor tagab täpse info veresuhkru tasemest, ning lihtsustab lapsevanema elu, sest ei pea pidevalt kontrollima ega muretsema lapse veresuhkru taseme üle ning annab alarmiga märku taseme tõusmisest või langemisest.

Koos uuemate insuliinipumpadega kasutatav transmitter on aga väga kallis abivahend ja riik transmitteri ostu ei kompenseeri.

Klubi Teater lükkas sellise mängu käima ning inimeste tagasisidet ja kommentaarid olid lihtsalt südamlikud, öeldes et jagavad mitmeid kordi, sest see raha on lastele oluline ja läheb õigesse kohta. 

“Selline heategu on kõige lihtsam viis tagasi anda, sest ööklubi on ju tuntud inimeste meelelahutamise poolest, kuid sel korral tahtsime anda ka panuse laste elukvaliteedi parandamisesse ning juba sellise lihtsa kampaani kaudu saime tänu jagamistele osta eluks vajaliku transmitteri,” ütles klubi Teater turundusjuht Grete Onna.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer sõnas, et on väga tänulikud, sest transmitterite eest Haigekassa ei maksa ning igasugune annetus ja abi on suurepäraseks toetuseks. Tema sõnul on uskumatu, et lihtsa Facebooki kampaania abil suudeti ühe pisitüdruku elu kergemaks teha ja lapsevanema koormat rahaliselt kergendada.

Klubi Teater ja Tallinna Lastehaigla Toetusfond on väga tänulikud kõigile, kes kampaaniast osa võtsid ning andsid oma panuse diabeedihaigete laste toetamiseks. 
Klubi Teater kindlasti hoolitseb selle eest ka tulevikus, et toetada abivajajaid lapsi!