MARI METSHALDJA ÕPETUS: kuidas rinnapiim kiiresti tagasi saada

Mari Metshaldjas

Buduaar

Mari Arocha Albial on taas lapseootel, ent tema nelja-aastane tütar on endiselt rinnapiima peal.

Kui kaunitar uuesti rasedaks jäi, avastas ta peagi, et piimatootlus vähenes trastiliselt – siiski soovis ta tütart edasi imetada ja nii tuligi leida lahendus, kuidas rinnapiim kiiresti tagasi saada.

“Olen hetkel neli aastat järjest imetanud ning lapseootele jäädes vähenes mingil hetkel märgatavalt piimatootlus. Ega tütar ise midagi ei öelnudki, lihtsalt ise tundsin ühel päeval muutust. Juhuslikult samal ajal leidsin instagramist ühe naise, kes rääkis oma lugu kahest järjestikusest rasedusest ja rinnapiimast sõltuvast lapsest. Tema esimene laps ei olnud nõus sööma mitte midagi muud peale rinnapiima. Ta oli proovinud kõike, kuid laps ei olnud millegi muuga lihtsalt nõus. Kui naine uuesti rasedaks jäi, kadus tal hormoonide mõjul piim täielikult. Selle tagajärjel hakkas tema laps aina enam ja enam kaalu kaotama, kuna ei saanud rinnast enam toitaineid. Kuidagi jõudis temani info moringa taimest ja selle tõestatud rinnapiima tootlust suurendavast mõjust. Ta tellis kõhklemata selle superfoodi ära ja hakkas seda suurtes kogustes võtma. Ja tal tuli piim tagasi. Nii suures koguses, et laps sai oma kõhu täis ja hakkas jälle kaalus juurde võtma,” kirjutab Mari.

“Loomulikult tekkis mul kohe suur huvi uurida moringa kohta rohkem. Tuleb välja, et tegu on rasedatele naistele ja eriti imetavatele emadele täiesti hädavajaliku ja esmase taimega.

Alustasin 1,5 teelusikatäiest päevas ning vähem kui nädal hiljem taastus mu piimatootlus. Ma ei oodanud nii imelist ja kiiret tulemust, aga tõepoolest – toimib!

Kavatsen seda nüüd kindlasti edasi tarbida ning peale sünnitust, kui hakkan tandemimetama, et pakkuda lastele külluslikult toitainerikast piima ning sealjuures ka ise olla rikkalikult vitamiinide-mineraalidega täidetud,” nendib ta.

Loe ka Mari blogist SIIN.