MILLISED SAAVAD OLEMA Metallpühvli aastal sündinud lapsed?

MILLISED SAAVAD OLEMA Metallpühvli aastal sündinud lapsed?
shutterstock

Hiina kalendri järgi algas Metallpühvli aasta 12.veebruaril. Sellel aastal sündinud lapsed on kohusetundlikud ja töökad, aga ka visad ja paindumatud.

Metallpühvli aastal sündinud lapsed on kohusetundlikud ja ausad. Neile ei meeldi, kui nende saavutustega kelgitakse ja neile ei meeldi olla tähelepanu keskpunktis. Vaatamata sellele on nad nii oma töökohal kui ka sõprade seas väga kõrgelt hinnatud, kuna kõik teavad kui märkimisväärset osa nad mängivad.

Pühvli aastal sündinud on mõtteviisiga “iga kingsepp peaks jääma oma liistude juurde” – ehk nende mõttemaailmas on igal asjal oma koht ja eesmärk ning seda ei tohiks rikkuda. Nad on lahked ja õrnad, kuid sageli ka kangekaelsed: teiste arvamused ja veenmised suudavad vaid harva nende tõekspidamisi muuta. Sellepärast on teistega koos planeerimine ja rääkimine nende nõrgaks kohaks: Pühvel on sageli oma otsuse teinud ja oma tee valinud juba enne, kui vestlus on alatagi jõudnud.

Metallpühvli aastal sündinuid on raske endast välja ajada. Nad suudavad loogiliselt mõelda ka pingelises olukorras ja see omadus teeb nad suurepärasteks juhtideks. Nad oskavad plaani koostada ja sellest ka kinni pidada.