NÄHTAVAKS PÕNEVATE helkurspreidega!

ALBEDO 100 Reflective Spray on erinevatest helkurspreidest koosnev sari, mis on mõeldud erinevatele pindadele ja kasutuskohtadele. Helkursprei parandab nähtavust halva valgustuse korral ning sellest on kasu näiteks tervisejooksul, õhtusel jalutuskäigul ning jalgratta- või ratsutamisretkel.

NÄHTAVUS TAGAB OHUTUSE

Albedo 100 Reflective Spray sarja tooted peegeldavad valgust valgusallika suunas. Näiteks rõivastele pihustatud õhuke kiht peegeldub auto sõidutulede valguses ainult autos viibijatele. Seda on näha näiteks ka siis, kui välku kasutades mobiiltelefoniga pilti teha või suunata taskulambi valgus selle peale. 

Albedo 100 Reflective Spray sari koosneb läbipaistvast liimist, luminestseerivatest mikroosakestest ja survegaasist. Nakkuvuse tõhustamiseks on eri tootetüüpide koostis erinev, kuid üldiselt koosnevad need mahedatest komponentidest. Sellegipoolest oleks mõistlik spreid pihustada välistingimustes, sest lõhn võib tekitada mõnes inimeses ebameeldivust. 

Kasutuskohad

Helkurspreid võib kasutada paljudel eri eesmärkidel. Parema nähtavuse tagamiseks võib spreiga töödelda näiteks rõivaid, jalatseid, lapsevankreid, seljakotte, kiivreid, jalgrattaid, tööriistu ja varustust, väravaposte, postkaste, talutusrihmu ning hobuste ja koerte sabasid ja jalgu. 

 

Helkursprei 200 ml tahketele materjalidele 

See on hästi peal püsiv hall valgust peegeldav sprei, mis sobib näiteks metallile, puidule, betoonile ja plastikule. Tänu enamikele pindadele kinnitumisega ning ilmastikuolude talumisele sobib suurepäraselt erinevate ohtlike kohtade ja esemete märgistamiseks nii töökohtadel kui ka kodudes.

Pimedal ajal on sellega mõistlik märgistada näiteks lapsevankrite rattaid, jalgrattaid, väravaposte, postkaste, prügimahuteid, värvitud pindasid, kõnniteeservasid, tarasid ja palju muud.

Helkursprei tahketele materjalidele on hästi püsiv ja see ei ole mahapestav. Kindlasti tuleks enne hoolikalt mõelda, mida pihustada, sest päevavalguses on see nähtav pruuni värvina, kuid vastava valguses käes muutub valgeks ja helkivaks. 

 

Helkursprei 100 ml tekstiilile 

Tekstiilile mõeldud helkursprei vastupidavus sõltub töödeldavast pinnast, kasutatud kogusest ja pinna nakkuvusest. Üldjuhul peab sprei vastu nädala või seni, kuni see maha pestakse. Rõivaste pinnastruktuur, värvus või tunne neid kandes ei muutu, sest sprei pole päevavalguses nähtav. 

Seda on näha ainult siis, kui sprei peegeldub auto sõidutulede valgusvihus, välguga pilti tehes või taskulambi valgust sellele suunates. Laste riietel võib kasutada ka erinevaid šabloone, et helkursprei kandmine lõbusam oleks. 

Lisaks ei mõjuta sprei nähtavust ega kasutamist vihm ja muud ilmastikuolud.