Uuel aastal alustab Revali mängutoa beebikool

Uuel aastal alustab Revali mängutoa beebikool

Revali mängutoa beebikool, mis asub Tallinna vanalinnas, ootab enda juurde lapsi vanuses 3-12 kuud. Esimene beebikool toimub 6. jaanuaril 2015, algusega kell 11.00 Revali mängutoas.  Tore õpetaja Laura viib koos emadega läbi väga toreda ja mängulise tunni. Beebikooli tunnid algavad alati väikese virgutava võimlemisega. Kuulatakse muusikat ja tehakse ise muusikat erinevate muusikariistadega. Lauldakse laule, plaksutatakse rütmi ja seatakse ritta mõned tantsusammud. Tutvutakse uute asjade ja tegevustega. Tunnid lõppevad alati rahustava muusika ja ema sooja silituse, musi ja paiga. 

Revali mängutoa beebikool, mis asub Tallinna vanalinnas, ootab enda juurde lapsi vanuses 3-12 kuud. Esimene beebikool toimub 6. jaanuaril 2015, algusega kell 11.00 Revali mängutoas. 

Tore õpetaja Laura viib koos emadega läbi väga toreda ja mängulise tunni. Beebikooli tunnid algavad alati väikese virgutava võimlemisega. Kuulatakse muusikat ja tehakse ise muusikat erinevate muusikariistadega. Lauldakse laule, plaksutatakse rütmi ja seatakse ritta mõned tantsusammud. Tutvutakse uute asjade ja tegevustega. Tunnid lõppevad alati rahustava muusika ja ema sooja silituse, musi ja paiga. 

Tund toimub võimlemismattide peal, kes soovib, võib oma beebi jaoks võtta kaasa tekikese või rätiku, mida matile panna. Ei tohiks unustada ka head tuju ja terveks olemist. Kui tuju hea ei ole, siis seda annab kohapeal parandada. Haiged beebid ja vanemad kahjuks osaleda ei saa.  

Beebikooli eesmärgiks on pakkuda võimalust tulla emadel/isadel igapäevarutiinist välja, tutvuda ja suhelda inimestega, kelle elus on hetkel samad mured ja rõõmud ning neid omavahel ka jagada. Beebikoolist kasvavad välja laste esimesed sõbrad ja sõbrannad, kellega koos pidada sünnipäevasid või minna suvel parki piknikule ja mänguväljakule mängima.

Tund kestab 60 minutit, millest 40 minutit viib läbi Laura ja 20 minutit jääb aega mängimiseks, tutvumiseks, lobisemiseks ja söömiseks. Mängutuba annab igale beebile tubli osalemise eest maiustamiseks puuviljapüreed ja lapsevanemad on oodatud lõunatama kohvikusse, kus on alati värskelt valminud supp, salatid ja päevapraad.

Parkimine on tasuta ja ligipääs on mugav ka vankriga.

Beebikooli saab end registreerida revali.mangukeskus@gmail.com, ühes grupis on korraga kuni 10 beebit. Nõudluse korral tehakse mitu gruppi. Beebikooli arvestatakse neljanädalaste perioodide kaupa ja Beebikool toimub kuutasu alusel. Üksikute puudutud tundide eest tasu tagasi ei arvestata. Pakutakse soodusarvet alates kolmest puudutud tunnist, millest on eelnevalt teada antud. Kuutasu on 35 eurot.

Beebikoolis mitte osalemisest ühe või mitmekordselt palutakse sellest esimesel võimalusel teada anda, et oleks võimalus kohta pakkuda järgmisele soovijale.

Revali mängutuba kingib igale liitujale ühe TASUTA beebiujumise, mille paneb välja Revali Veekeskus.

Beebikooli tunnid toimuvad Revali Mängutoas, Aia 20.