PULMAD BUDUAARIS: Kairi ja Jaanus

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Tagasi artikli juurde

2 kommentaari

 • Katy Hiie

  Katy Hiie

  Ootame tõesti kaua juba seda kutset 😀
  Olete nii kaua koos olnud, teil on 2 armast tütart ja ilus kollane majake, väärite kindlasti veel ka üht kaunist pulma 😊🥂
 • Argos Lobja

  Argos Lobja

  Kairi ja Jaanus vääriksid kindlasti seda kingitust. Kuna nad on ülimalt tore perekond.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!