10 teaduslikku avastust seksi kohta

G-punkt, peenise pikendamisseadmed, seksilõhn – teadlased teevad seksist ja seksuaalsusest kogu aeg uusi ja üllatavaid avastusi. Live Science’i lehekülg tõi välja neist mõned.

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • Kalluke
 • Toltse Kabaana

  Toltse Kabaana

  Nagu oma lapsele räägi, kurat.
  Esiteks: Korrelatsioon ei ole kausaalsus. Sama uuring, kust masturbeerimise ja vähja seos leiti, pakkus välja ka hüpoteetilise selgituse, et üks nendest ei põhjusta teist, vaid et mõlemad nähtused - nii tihe masturbeerimine kui soodumus eesnäärmevähile - on tingitud meessuguhormoonide kõrgest tasemest. Tavaline kompromiss, või võõrapäraselt trade-off.

  Teiseks: G-punkti olemasolu on definitsiooniveast tekkinud küsimus. Uuemad anatoomiauuringud on üsna veenvalt näidanud, et kliitor on üsna massiivne organ, ulatudes naise sisemuses mons pubis'est tupeesiku ümbrusesse. G-punkt on lihtsalt kliitori "uutest" üks osadest.

  Et peenisepikendusmasinad "võivad" töödata, selles ma ei kahtlegi. Aga kas nad seda ka teevad, on iseküsimus. Viidatud uuringus vaadeldi vaid ühtainust aparaati, ning järeluuringute kohta ei mainita seal sõnagi.

  Viimane punkt hingelise läheduse kohta: aaaaakkk. Whaarrbbllllghaararbblllll. Uuring, mida siinkohal täiesti valesti esitatakse, leidis sideme inimeste spirituaalsete uskumuste (ühelt poolt) ning seksuaalpartnerite arvu, seksuaalsuhete tiheduse ja kondoomi mittekasutamise (teiselt poolt) vahel. Sama uuring leidis, et nii on see ennekõike naiste puhul, samas kui meeste puhul oli efekt vastupidine (st, mida spirituaalsem, seda vähem seksi ja partnereid ja kondoome). Sama hästi oleks võinud 10. punkti nimetada "KOSHMAAR! USKLIKUD MEHED ON LUUSERID JA USKLIKUD NAISED ON LIPAKAD!"

  Portaali nimi, kust kopipasta pärineb, on LiveScience - kokku kirjutatult, näedsa. Ja mina arvasin, et kui midagi refereeritakse, on hea tava jätta sisse ka link algdokumendile pääsemiseks.

  Lõpetuseks: The Game.
 • sirku

  sirku

  Kui seks tekitab vähki, siis on peavalu asemel naistel uus põhjendus välja öelda :D
 • Kiks

  Kiks

  Kaks korda usun ,et liigne seks põhjustab vähki !! Aga siit tekib mul kohe küsimus ,kui palju on ,et saada kogus liigne ??!!
 • kiisu
 • MBleedi

  MBleedi

  Vana uudis, et g punkti pole. Aga kas tõesti liigne seks on vähi eelduseks, krdi kahtlane info.
 • cetlin
 • kisu
 • Kätu
 • marru

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!