EESTI NAISE PIHTIMUS: ma lihtsalt arenesin aja jooksul lesbiks!

Tagasi artikli juurde

8 kommentaari

 • Hea

  Hea

  Huvitav lugu oli, loodan et Eestis aktsepteeritakse LGBT inimesi rohkem!
 • Kai-Riin
 • Kai-Riin
 • ...

  ...

  Rumal kirjutis, mitte keegi ei arene ajajooksul geiks, see hälve on kaasasündinud.
  Suhtumine on ka super hea, et siis traditsioonilist perekonda väärtustavad inimesed on kohe küünilised ja kinniste silmadega?
 • Arvan mina

  Arvan mina

  Minu arvates oli see nii loll jutt. Ma ei usu elusees, et lesbiks ja geiks saab kuidagi areneda või hakata. Ei ei, see peab ikka olema kusagil ajusopis juba olemas. Mina vaatan ka ilusaid naisi, nende kehasid ja kauneid nägusid, aga see huvi on puhtalt sportlik ja ausaltöelda ma ei suudaks vist elusees ühtegi naist isegi suudelda. See mõte on juba nii vastumeelne. Mind pole elusees midagi rohkem erutanud kui mehe kõvastunud peenis, mehine hääl ja meeste käed ning meeste lõhn. Ja seda ei muuda mitte kunagi mitte miski. Mulle ei suuda naised lihtsalt seksuaalset pinget pakkuda. Ja noh mehed on suutnud mind voodis ikka päris korralikult rahuldada, seega midagi enamat ma küll oodata ei oskaks. Et võib omma lesbilise ajupesu endale jätta ja teised rahule jätta sellega.
 • poleime

  poleime

  eks see nii vist on, et kui saad vanemaks, siis väärtustad midagi muud ja keskmine eesti mees ei suuda keskmisele eesti naisele seda pakkuda, mis naise õnnelikuks teeb. keskmine mees libistab õltsi teleka ees, keskmine eesti naine on lihtsalt niii palju intelligentsem, tahab uusi kogeusi, tunneb huvi enesearengu vastu jne.
 • ei usu sellesse, et võib areneda lesbiks, ju ikka see kõik sees olemas algusest peale.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!