MIKS EI TOHI NAISTEGA halvasti käituda, neist isegi mitte halvasti mõelda?

Sensitiiv ja energiatöö õpetaja Stella Shakti avaldas oma blogis hiljuti väga mõtlemapaneva meesteteemalise arvamusloo, mis räägib ausalt ja lihtsalt sellest, miks ei tohi naistega kunagi halvasti käituda ja miks peaks isegi nendest halvasti mõtlemine keelatud olema. Kui sa soovid oma ellu tõelist armastust ning et sa oleksid õnnelikus suhtes, siis tasub seda kindlasti lugeda ja sügavalt analüüsida.

Tagasi artikli juurde

22 kommentaari

 • Jäta maha see mees,Te ei pea kannatama,Teil on õigus õnnele ja rahulolule!
 • mexxxx
 • i
 • olga

  olga

  sorry mehed aga on näit mina elan sellisega kuigi ta on 40 tõstab kätt ka vahest eriti kui purjus on ma ei saa sõnagi öelda paneb kohe suu kinni no õigemini annan alla ja kannatan sest armastan ,ta on väga kinnine see on väga paha ,isegi kui teen nalja ta käratab mulle tal on huumori meelega väga kehv kas see on normaalne muidugi mitte.
  nii meil ongi arusaamatus täielik pole eriti magus nii elada.
 • mees 46

  mees 46

  Miks on kogu see ilus jutt ainult naise silmist vaadatuna? Kus on meeste vaatenurgad? Mina kui mees parimais aastais ja pikk abielu selja taga leian, et siin on tehtud meestele suur karuteene naiste ego upitamisega. Arvaku teised misa tahavad aga mees vajab samuti pea kõiki neid asju mida ihkavad naised aga me oleme lihtsalt nii tagasihoidlikud, et hoime selle kõik endas ja kauem seda enam kapseldume. Kas naiste nn näägutamine on neile iseenesest mõistetav tegemine? Kahtlen, sest neile on vajadus olla tähelepanu keskpunktis. Võiks pikalt sellest kõigest rääkida aga ...
 • iff

  iff

  Otsige nüüd sama jutt meestest.Hea oleks lugeda ja võrrelda siis seda kompotti.Minu arust ei ole keegi halvasti kohtlemist väärt.Ei mees ei naine.Meil on suud peas.Kui midagi ei meeldi ,tehke suud lahti.Keegi meist pole ideaalne ega selgeltnägija.
 • Allan Kährik
 • Anamaya

  Anamaya

  Selline artikkel on juba olemas. Vajuta all "Loe täismahus lugu Stella blogis siin" ning sealt omakorda suunabki edasi.
 • balboa

  balboa

  Enne nii pretentsioonikat positsiooni tasuks alguses siiski enda peegelpilti vaadata.
 • Allan Kährik

  Allan Kährik

  Igaks juhuks kommenteerin jumalannast kuninganna tegemist - antud kontekstis peaks muidugi jumalanna kõrval olema jumal ise, aga sellise mõttega lagedale tulemine vähendaks olulisel moel kõnealuse tulevikus loodetavasti avaldatava artikli tõeväärtust ja tõsiseltvõetavust.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!