Maretta lugu: mees nõuab, et ma näeks välja nagu Barbie

Sain oma mehega tuttavaks, kui olin 17 ja tema oli 20. Nüüd olen ma 24 ja sünnitanud ühe lapse. Enne sünnitust nägin ma välja modellilik, olin 175cm pikk ja  kaalusin 54 kg. Sünnitusega aga tõusis kaal 23 kg ja peale sünnitust ei tulnud see kohe alla ning +5 kg jäigi lisaks. Minu meelest on see täiesti normaalne, kui ma kaalun 59 kg, olen endiselt sale, aga pole enam nn plikakese kehaga. Mees aga leiab, et ma peaksin olema veel peenem ja manitseb mind igal võimalusel, et ma vähem sööksin.

Tagasi artikli juurde

154 kommentaari

 • lyna

  lyna

  sa peaksid mehe psüholoogi juurde saatma.sest see kuidas ta käitub ei ole normaalne
 • mmm

  mmm

  Jumal tänatud, et ma ei vasta selliste meeste standarditele. Mina sellist meest normaalseks ei pea, kes peab kehakaalu naise puhul ülioluliseks, see näitab pigem mehe mõttemaailma tühjust. Aga eks igaühe jaoks on keegi ja ära muretse. 40-selt jalutab ta sinu juurest täiesti süüdimatult minema noorema juurde.
 • Naine

  Naine

  Kallis naine, see on väga haiglane lausa. Ma ei manitse maha jätma, küll aga siiralt soovitan psühholoogi juurde minna. Siin võib olla midagi väga ammust peidus selle kiiksu taga.
 • Zanne

  Zanne

  See on ikkagi väga haige. Ma võtsin ka rasedusega väga palju juurde kuigi algul olin piitspeenike.Kaalusin algul 47 kg aga raseduselõpuks olin 85kg , nüüd on kaal 65-70 seal vahel kõikgub . Mina olen see kes koguaeg vingub et tahaks alla võtta ja sp mees ka annab soovitusi ja ütleb kust kadsit pea alla võtma ja mis on ok(st et peps ja rinnad on ok aga peps võiks pringim olla aga kõuhkest peaks küll nauke väiksemaks võtma). Kui mina aru sain siis oled küll üpris peenike .

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!