Mis meestele voodis sinu juures ei meeldi

Kes meist ei tahaks teada, mis teeb naise voodis suurepäraseks. Kõige lihtsam on seda küsida oma kallimalt. Selle tõenäosuse tarvis, et su kallim ei taha sind solvata või ekside intiimsusi arutama hakata, uurisime ise järgi, mis mehi kõige enam naistega voodis olles häirib.

Tagasi artikli juurde

24 kommentaari

 • Kriska
 • Kalluke
 • Mmjau

  Mmjau

  Väga kasulik ja õige tekst, kõige vastikum, et suhte alguses tahetaksegi rohkem seksida, aga hiljem muutub asi liiga rutiinseks, tõenäoliselt peab lihtsalt mehega rääkima, et vaheldust tuua.
 • to Mannu

  to Mannu

  naiselik keha on ilus, naiselik keha on gi kumerustega ... lihtsalt kõhn on naine, kes ei ole naiselik
 • Mannu

  Mannu

  "Tõde on selline (seda on mitmeid kordi tõestatud) - meie ettekujutus ideaalsest kehast pole sama mis meeste oma. Paar liigset kilo, mis naisele võivad palju stressi tekitada, lisavad meeste jaoks kehakumerusi, mis muudavad naise seksikamaks." - Mida peavad tundma siis need naised, kes on üpriski peenikesed, kellel pole kehakumerusi, mitte just anoreksikud, kuid lihtsalt kõhna kehaehitusega, kas nemad pole siis seksikad? Igalpool kirjutatakse muutkui, lisakilod meeldivad meestele. No ma ei tea!
 • KzzKzzKiizu

  KzzKzzKiizu

  Ise olin sellistest asjadest teadlik, mis siin artiklis kirjeldatud. Kuidagi end puudutatuna ei tundnud küll, enda arvates saan voodis hästi hakkama. Kuid usun, et paljud said kindlasti siit kasulikku teada :)
 • eriline

  eriline

  Kusjuures täiesti juhuslikult sattusin neid kommentaare siin lugema ja viimase kommenteerijaga pean täiesti n6ustuma, et mina ka ei m6ista kuidas saab seksida inimesega ja siis sealt samast ei saa temaga rääkida seksist avameelselt, et mida keegi tahab jne!!?Minu jaoks täiesti mystika, kuna ise olen selles osas väga avameelne ja ei hakka kunagi millegi yle naerma vaid naudin seda sama isegi mida teen!Mehed on siiani väga rahul olnud;) t6esti siinsed inimesed kes kirjutavad neid ja selliste probleemidega kokku puutuvad siis mina ka neist nagu täielikult eemalolev, ei ole nagu yldse millegi yle nuriseda:)ja tahaks lisada et eesti mehed on minu arust voodis head!
 • J

  J

  Ma nüüd ei tea, kas ma olen tõesti nii erinev inimene kõigist teistest või milles asi, sest kuigi ma end tavapildis üsna tavaliseks pean, siis need punktid olid täpselt kardinaalselt vastu mingu käitumisele seksuaalelus. Elu sees ei naeraks või solvuks partneri ideede peale, isegi kui need kentsakad tunduvad, iseasi, kas ma neid nõus tegema olen, kuigi oma mehega pole isegi mitte sellist olukorda tekkinud, kus ei saaks kumbki öelda, mida ta tahaks või mis ei meeldi. Kuidas saab inimesega seksida, kui sellest isegi vabalt rääkida ei saa? Ohjad-arvan, et voodielus peabki olema mitmekesiust ning metsikust mõlema poole pealt ning kindlasti ei muutu seksiisu ajaga väiksemaks-pigem on asi üldiselt kogu aeg selline, et vahepeal on suurem või siis vahepeal väiksem. Kuigi ma üldiselt arvan, et mul võiks ilusam keha olla, siis seksides on viimane aeg, millal ma sellele mõtlen...vb jah hiljem, et oh, ma olen vist kilo juurde võtnud, aga seksimise aeg on ju ikka millekski muuks ja siis ei tulegi selliseid ideid pähe!Samuti, seks sisaldab ju üldjoones kahte inimest ja ma ei saagi aru, kuidas saab aind üks kõike teha? Hmm...imelik...siis tekib tunne, et kas aind ühele poolele meeldib sellega tegeleda või saab sellest naudingut või misasja...kas asi on minus või on siia sattunud lihtsalt seksuaalelus ebaõnnestunud kogemustega inimesed????
 • Mammu

  Mammu

  Minu arust on kogu see jutt õige:D Kuid see, et seksiisu on alguses selleks et meest "kätte saada", selles ma nõus ei ole, ka mitte selles, et seks igav oleks (seksiisu langus).. Minul nt ei ole seksiisu, eriti, oleme koos olnud 4a., laps on, voodielu on väga kirju ja üldse mitte igav ja niisama, aga vot seksiisu on vähene suht. Eks mängib suurt rolli hetkel ka hirm haiget saada (-mingi naiste jama mul). Selle väite juures peaks tegema ka artikli meestele -miks on igav voodis? Minul tundub ka tihtipeale, et mees ei süvenegi meelde jätta mis mulle meeldib. Nii, et palun!:) Annaks siis hea meelega mehele lugeda :D
 • kizz1234

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!