10 PIINLIKKU FAKTI, MIDA SA KARDASHIANITE kohta teada võiksid

10 PIINLIKKU FAKTI, MIDA SA KARDASHIANITE kohta teada võiksid

Kurikuulus Kardashianite perekond on teada kõigile ning neil on miljoneid fänne, kui mitte rohkem. Kuid on asju, mida enamus meist nende kohta siiamaani ei teadnud ning allpool on välja toodud kümme lõbusat ja ilmselt ka muigama panevat fakti selle kuulsa perekonna kohta!

Kurikuulus Kardashianite perekond on teada kõigile ning neil on miljoneid fänne, kui mitte rohkem. Kuid on asju, mida enamik meist nende kohta siiamaani ei teadnud ning allpool on välja toodud kümme lõbusat ja ilmselt ka muigama panevat fakti selle kuulsa perekonna kohta!

1. Kim Kardashian föönitab oma ehteid alati enne, kui ta neid kannab.

2. Kourtney Kardashiani sõnul on parim nõuanne, mis ta oma ema Krisilt saanud on, järgmine: kanna alati sobivat aluspesu. Erinevates toonides rinnahoidja ja püksikud ei sobi kokku!

3. Tele-show “Keeping Up With the Kardashians” sai just sellise pealkirja väga lõbusal kombel! Nimelt teatas üks produtsent vahetult enne esimese saate kokkumonteerimist, et Kardashiani naistega on võimatu sammu pidada. Ta pidi neid terve päeva jälgima ja see ajas ta lausa hullumise piirini. 

4. Kourtney ei julgenud kaks kuud oma vannituppa minna ja seda ainult sellepärast, et ta nägi seal ämblikku. 

5. Kui juba vannitubadest jutt käib, siis Kris kasutab ainult musta värvi tualettpaberit. Tema vannitubades on spetsiaalne paber ja midagi muud ta ei kasuta. 

6. Ainus Kardashian, kellel on bakalaureusekraad, on Kourtney! Ta on lõpetanud Arizona ülikooli teatrikunsti erialal. 

7. Enne kui Kardashianite koju sisse pääseb, tuleb allkirjastada meeletus koguses lepinguid, mida Kris koridoris ootel hoiab.

8. Kris on vanaema, kuid mitte keegi ei tohi talle seda öelda. Tema lapselapsed Mason, Penelope, Reign, North ja Saint peavad talle ütlema “Lovey” ehk siis “armas”.

9. Khloé magab ainult vasaku külje peal, sest üks sõber ütles talle kunagi, et tema parem näopool on lame. 

10. Kourtney lemmik ilunipp on majoneesi määrimine oma intiimpiirkonnale. Nimelt usub ta, et see on maailma parim niisutaja. Tegu on spetsiaalse isetehtud majoneesiga, mida poest osta ei saa.

 

Allikas: buzzfeed.com