37. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis

13. novembril algusega kell 15.00 toimub Salme Kultuurikeskuses 37. Eesti Meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Kohal on oma ala paremik. Naistest asub tiitlit kaitsma Kadri Kuusik, kessaavutas selle aasta septembris maailmameistrivõistlustel bodyfitnessis 15. koha.

13. novembril algusega kell 15.00 toimub Salme Kultuurikeskuses 37. Eesti Meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Kohal on oma ala paremik. Naistest asub tiitlit kaitsma Kadri Kuusik, kessaavutas selle aasta septembris maailmameistrivõistlustel bodyfitnessis 15. koha. Meestest ei puudu lavalt ka nüüdseks juba 50-aastane legendaarne kulturist Indrek Otsus, kelle jaoks on see vormiprooviks nädal hiljem toimuvatele veteranide maailmameistrivõistlustele Ungaris.

Lisaks Otsusele on jätkuvalt laval Eesti selle ala esinumber Ott Kiivikas, kes asub kaitsma juba 7. järjestikust absoluutset meistritiitlit. Kui Kiivikal peaks see õnnestuma, kordab ta oma treeneri, eksmaailmameistri Olev Annuse, tulemust, kellel on samuti 7 meistritiitlit. Samuti on see Kiivika jaoks vormiproov enne 25 – 28 nov. Hiinas (Shanghais) toimuvaid maailmameistrivõistlusi, millest kujuneb selle hooaja kolmas ja otsustavaim jõuproov.


Võistlema on oodata rekordarv osavõtjaid, nii et ala kandepind laieneb jõudsalt.


Lisainfo: ajakirjanikel palume ennast registreerida pressikardi saamiseks hiljemalt reedel, 11-ndal novembril info@fitness.ee aadressil.