Alari Kivisaar osaleks ka ise saates ”Naabrist parem”

25 kommentaari
Alari Kivisaar osaleks ka ise saates ”Naabrist parem”

Taaskord annab TV3 inimestele võimaluse luua päris oma kodu. Lisaks annab TV3 võitjapaarile 500 000 krooni võiduraha. Algab saade „Naabrist parem.“ Uurisime saatejuhi Alari Kivisaare käest, mida arvab tema, miks on säärast saadet vaja ning midata  ootab sellelt hooajalt?

Taaskord annab TV3 inimestele võimaluse luua päris oma kodu. Lisaks annab TV3 võitjapaarile 500 000 krooni võiduraha. Algab saade „Naabrist parem.“ Uurisime saatejuhi Alari Kivisaare käest, mida arvab tema, miks on säärast saadet vaja ning mida ootab ta ise sellelt hooajalt?

Alari usub, et selline remondisaade meelelahutuslikus võtmes meeldib paljudele inimestele ning kes sellisest võimalusest ikka ära ütleks. „Kodu kõpitsemine puudutab ju igaüht meist ja heast meelelahutusest ei ütle keegi ära,“ leiab mees.

Praeguseks on saatejuhi sõnul juba kandideerinud üle 100 paari, seega soov osaleda on suur! Kas aga Alari osaleks ka ise säärases saates, kui oleks võimalus? „Võibolla tõesti, miks mitte! Suht väikese vaevaga võib väga palju võita,“ lausub ta.

Eelmiste hooaegade võitjatega Alari tihedas suhtluses ei ole ja midagi konkreetset nende elu ning olu kohta öelda ei oska, küll aga teab, et kõik nad on teinud kasulikke tehinguid kinnisvara alal ja seda tänu saates osalemisele. „Olen kuulnud kõlakaid, et mõni on odavalt sülle langenud kinnisvaraga opereerides isegi milli tasku pannud,“ räägib Alari Buduaarile.

Saatesse ootab Alari hästi erineva sisustusmaitsega toredaid inimesi!

Buduaar.ee