Andrus Värnik: Olen endiselt maailmameister

14 kommentaari
Andrus Värnik: Olen endiselt maailmameister

Populaarse telesaate Paar eilne külaline Andrus Värnik andis aru saatejuht Anu Välbale, miks maailmameister enam maailmatasemel pole. Värnikut häiris silmnähtavalt Anu Välba sissejuhatus, kus saatejuht  nimetas Värnikut eksmaailmameistriks. ” Ma olen maailmameister. Seda tiitlit pole keegi mult ära võtnud,”, ütles Värnik.  

Populaarse telesaate Paar eilne külaline Andrus Värnik andis aru saatejuht Anu Välbale, miks maailmameister enam maailmatasemel pole. Värnikut häiris silmnähtavalt Anu Välba sissejuhatus, kus saatejuht  nimetas Värnikut eksmaailmameistriks. “Ma olen maailmameister. Seda tiitlit pole keegi mult ära võtnud,” ütles Värnik. Anu küsimusele, et mida spordimees kõige rohkem praegusel ajal naudib, vastas Värnik: “Seda, et olen maailmameister!”

Värnik tunnistas, et on kaotanud õige fiilingu ja ei oska ka põhjendada, miks see nii on.

Anu uuris, kas äkki on põhjus Värniku tormilises elustiilis. “Andrus, ütle, kas oled oma elustiili muutnud, pühendunud spordile, oled korralik ja viisakas?” Sellele küsimusele ei  osanud Värnik midagi vastata, vaid naeratas.  

Millised lootused on Värnikul eeloleva suve ees? Andrus tahab vähemalt 84-85 meetrit oda visata ja usub, et suudab taas medali eest võidelda. Ja ta loodab, et hakkab uuesti naeratama.

Seda loodab ka Buduaar, sest Eestis ei ole palju inimesi, kes omal alal maailmaklassi näidanud on. Soovime Andrusele edu!