Anis Arumets räägib oma näitlejarollist

Anis Arumets räägib oma näitlejarollist

Kahe päeva pärast, 26.märtsil, esilinastub üks ja ainus kord etendus „Vahva rätsep,“ mille peaosas on Superstaarisaatest tuntuks saanud Anis Arumets! Buduaar uuris, kuidas noormees  rolli vastu võttis ning kas võib teda ka edaspidi näitlejarollis näha.

Kahe päeva pärast, 26.märtsil, esilinastub üks ja ainus kord etendus „Vahva rätsep,“ mille peaosas on Superstaarisaatest tuntuks saanud Anis Arumets! Buduaar uuris, kuidas noormees rolli vastu võttis ning kas võib teda ka edaspidi näitlejarollis näha.

Anis tunnistab, et algul kahtles, kas roll vastu võtta, kuna ei tundnud, kas on ikka sobiv näitlejaks. „See oli hirmuäratav fakt minu jaoks, päev hiljem mõtlesin järgi ning võtsin selle rolli siiski vastu,“ räägib noormees.

Proovides on noortel siiani kõik hästi läinud, kuigi ehk liiga vähe toimub neid, leiab Anis, ning vahest tuleb ette ka naljakamaid seikasid.. „Näiteks Jaanus (Superstaarisaatest) naiste kostüümides,“ räägib Anis.

Ennast näitlejarollis ta hinnata ei oska, kuna ei tunne seda ala nii hästi, kuid on kindel, et tulevikus ei lööks uutele pakkumistele kätt ette. Mis saab aga laulmisest? „Kindlasti laulmisega tegelen edasi,“ selgitab Anis Buduaarile. Muusika on talle siiski esmatähtis.

Buduaar.ee