Anna-Liisa Supp kardab kõrgust

/Buduaar uurib/ Buduaari rubriigi küsimustele vastab „Eesti otsib superstaari“ saatest tuntuks saanud Anna-Liisa Supp (21), kel hetkel käib üle-eestiline klubituur koos DJ Widenskiga.

/Buduaar uurib/

Buduaari rubriigi küsimustele vastab „Eesti otsib superstaari“ saatest tuntuks saanud Anna-Liisa Supp (21), kel hetkel käib üle-eestiline klubituur koos DJ Widenskiga.

1. Mis võtab sind jalust nõrgaks?
Ma ei oska öelda, mis võiks mind jalust nõrgaks võtta. Küll aga jagub hulganisti neid hetki ja emotsioone, mis mind vaimustavad. Alles hiljuti rääkisime sõbraga sarnasel teemal ja parim vastus, mis ma suudaksin Sulle siia anda, on see, et elu ise on nii huvitav ja põnev – see ongi see, mis mind vaimustab, õnnelikuks teeb ja mu jalad värisema paneb.

2. Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks?
Ma usun, et saaksin hakkama, aga kuna mul kulub juba transpordi peale küllaltki suuri summasid, siis oleks natukene nadi küll. Hmm… aga kui sinna alla läheks ka veel üür või pangalaen ja maksud, siis vähemalt esialgu oleks mul majandamisega raskusi.

3. Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks: liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas sul on ka mõni foobia?
On muidugi. Ma kardan meeletult kõrgust ja päris tõsiselt. Kreekas koobastes avastasin, et ka sügavus ei tekita minus kindlustunnet.

4. Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et võita tähelepanu.
Ma ei oskagi midagi välja tuua. Tähelepanu pälvimiseks ei ole mul olnud vajadust erilisi tempe teha.

5. Millised vastassoo esindajad sulle ei meeldi? Miks?
Mulle ei meeldi kitsa mõtlemise, kummaliste ja piiritletud põhimõtetega agressiivsed inimesed. Põhimõtted piiravad võimalust kompromissiks.

6. Millise Eesti või välismaa staariga tahaksid tutvuda? Miks?
Mu lemmiknäitleja on Julia Roberts – vast siis temaga. No Robbie Williamsiga muidugi ka.

/Merlyn Uusküla/