Anna-Liisa Supp läheb klubituurile

3 kommentaari

Saate "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja finalist Anna-Liisa Supp alustab sügisel house-muusika tuuriga. Esimesena otsutas lauljatar sellest rääkida Buduaarile. "Esineme üle Eesti klubides. Hetkel on kindlad kohad Tallinn, Tartu, Viljandi. Koos minuga on laval veel lisaks  DJ Widenski, torupillimängija Katariin Raska ja viiuldaja Daana Ots. Me kõik oleme kindlad, et sellest tuleb ülivinge kontserttuur."

Saate "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja finalist Anna-Liisa Supp alustab sügisel house-muusika tuuriga. Esimesena otsutas lauljatar sellest rääkida Buduaarile.

"Esineme üle Eesti klubides. Hetkel on kindlad kohad Tallinn, Tartu, Viljandi. Koos minuga on laval veel lisaks DJ Widenski, torupillimängija Katariin Raska ja viiuldaja Daana Ots. Me kõik oleme kindlad, et sellest tuleb ülivinge kontserttuur."

Lisaks tuuri ettevalmistamisele on Anna-Liisa lõpetamas praktikat kommunikatsiooni ja avalike suhete valdkonnas. "See nädal on mul viimased korrad käia ja siis olen sellest vaba," rõõmustab Anna-Liisa.

Vaatamata tihedale töögraafikule on neiu leidnud aega ka puhkamiseks. "Sain folgil ära käidud, mis oli kõige vingem kogemus minu jaoks. Päeval päevitasin niisama ja õhtul kuulasin häid kontserte."

/Marko Tubli/