Anna-Maria Galojan sai Jumalalt kingituse!

Poliitik Anna-Maria Galojan kuulus aastatel 2006-2007 Eesti Reformierakonda. Lõpetanud on ta TÜ politoloogia eriala, Eesti Diplomaatide Kooli ja on TÜ rahvusvaheliste suhete teadusmagister. Anna-Maria osales ka fotograaf Indrek Galetini korraldatud heategevusliku näitusel “Amour-lemmikloomade eri”, kus kõige rohkem maksti just tema foto eest, nimelt 17 000 krooni. Hetkel jätkab Anna-Maria õpinguid rahvusvaheliste suhete ja energeetikapoliitika alal Suurbritannias ning teeb ka tööd politoloogi ja välispoliitika analüütikuna. Armeenia-eesti verd kaunitarile pole sellest aga küllalt. Anna-Maria rääkis Buduaarile oma uuest põnevast projektist!  

Tagasi artikli juurde

74 kommentaari

 • Triin
 • Karmen

  Karmen

  väga armas inimene on. tõeliselt ilus, tark,sritud, asjalik, pealahakkaja ja julge neou. noor naine, kel on oma arvamus, on jõudu see välja öelda ja julgust selle juurde jääda. olen ka päriselus kohanud. tõesti väga kena inimene on.
  jõudu Maria!
 • austja
 • ´Laura

  ´Laura

  Maria on asjalik, haritud ja töökas poliitikateadlane! Paljud noored võiksid temast eeskuju võtta! Imekena neiu ka! Soovin ainult head ja paremat!!!
  Anna Maria on edukas ja normaalne inimene, hea politoloog ja tema arvamused on ka väga ok. Need kes siin solki pritsivad on tõenäoliselt kibestunud kodukanad või koledad kaotajad

 • alati naiselik ja ilus, mõjub väga elegantselt! nagu nukuke, njääämaa
 • Tohutult sügav ja armas inimene! Mul ei jätku sõnu, et öelda, mida mõlen. Puhas, armas, hele, helge, ilus, siiras ja tark tüdruk.


 • liisu

  liisu


  Anna-Maria on viimasepeal, ja ta on mega asjalik poliitik ja politoloogina tegija! ühel päeval vallutab ta veel terve maailma - ta on selleks kindlastia võimeline!


Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!