Annely Adermann: “Saade ise on läbi ja lõhki üks suur üllatus”

Oktoobri alguses saab TV3 eetris näha telekanali sügishooaja suurprojekti "Laulud tähtedega," mis toob otse-eetrisse kaheksa galakontserti, kus avaliku elu tegelased asuvad omavahel võistlema duettide laulmises, paarilisteks Eesti parimad lauljad. Üheksast võistlustulle astuvast laulupaarist langeb igas saates üks välja. Lahkub paar, kes jääb žürii antud hinnete ja televaatajate hääletuse koondtulemusena viimaseks.

Oktoobri alguses saab TV3 eetris näha telekanali sügishooaja suurprojekti “Laulud tähtedega,” mis toob otse-eetrisse kaheksa galakontserti, kus avaliku elu tegelased asuvad omavahel võistlema duettide laulmises, paarilisteks Eesti parimad lauljad. Üheksast võistlustulle astuvast laulupaarist langeb igas saates üks välja. Lahkub paar, kes jääb žürii antud hinnete ja televaatajate hääletuse koondtulemusena viimaseks.

Tänaseks on selgunud juba “Laulud tähtedega” saatejuhid, kelleks said Nuku- ja Noorsooteatri näitleja Karin Rask ning vabakutseline näitleja ja laulja Marko Matvere. “Oleme väga õnnelikud, et Marko nõustus saadet juhtima. Produtsendina võin olla rahulik, sest riskantsed otsesaated on tema kindla käe all. Saatejuhtide paari muudab täiuslikuks Karin Rask, kes on talle säravaks partneriks, ” lausub produtsent Kaupo Karelson.

Avaldatud on ka žürii koosseis, kuhu kuuluvad rahvusvahelist tunnustust kogunud muusikamänedžer ja produtsent Kadri Tali, muusik ja tuntud režissöör Jaanus Nõgisto ning mitmekülgne muusikamaailma ekspert Jüri Makarov.  Viimane oli osalemisega lahkelt nõus, kuna tunneb, et saade tuleb huvitav ning ta ei mõista, miks ta peaks sellest siis keelduma.

Telekanali pressiesindaja Annely Adermann lubab Buduaari lugejatele, et otsesaate toimumispaik antakse lähiajal kindlasti teada. Praeguseks on kindel see, et televaatajatele avaneb võimalus galakontserte kohapeale nautima minna. Paari nädala jooksul avalikustatakse ka osalejate paarid ning saate valmimise koht.

“Saade ise on läbi ja lõhki üks suur üllatus, sest värvikate osaliste etteasted pakuvad tõepoolest unustamatuid hetki,” lubab Adermann. Saatesarja võidusumma, milleks on pool miljonit krooni, annetakse finaalsaates võitja poolt määratud heategevuseks.

 

Žüriiga saad tutvuda all olevatel piltidel.

 

/Marko Tubli/