Anu Saagim on osav uisutaja

Anu Saagim on osav uisutaja

Kui päris aus olla, siis uisutamisega olen tegelenud  4-aastasest plikatirtsust saati. Käisin isegi Kadriorus uisukoolis, räägib bravuuritar Anu Saagib Buduaarile.

“Kui päris aus olla, siis uisutamisega olen tegelenud 4-aastasest plikatirtsust saati. Käisin isegi Kadriorus uisukoolis,” räägib bravuuritar Anu Saagim Buduaarile.

Kauni seltskonnadaami sõnul käis ta igal vabal hetkel Shnelli tiigil uisutamas. „Kuna elasin tiigi läheduses, võisin seal liuelda hiliste õhtutundideni, kuni ema mind poolvägisi koju tiris,” räägib Anu. „Kahju, et Shnelli tiigi jääplatsi täna enam keegi ei hoolda,” lisab ta.

Saagimi sõnul maandab iga spordiala stressi, nii samuti ka iluuisutamine jääl või rulluisutamine asfaltil.
Algajatele katsetajatele soovitab Anu aga kiivri pähe panna, sest jääl kukkumine võib päris õnnetult lõppeda. „Pange kiiver pähe, kui esimest korda jääle lähete. Seda on päris valus vaadata, kui mõni algaja peaga vastu jääd prantsatab,” õpetab bravuuritar.

Kui keegi soovib Anuga ühel liuväljal uisutada, siis Buduaar.ee annab vihje: üks Anu lemmikutest on Harju tänava liuväli, kus teda võib liuglemas näha päris tihti!

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja