Ardo Kaljuvee abikaasa Kairi räägib, miks värvis juuksed tumedaks! FOTOD!

200 kommentaari
Ardo Kaljuvee abikaasa Kairi räägib, miks värvis juuksed tumedaks! FOTOD!

Fotograaf Ardo Kaljuvee ning tema abikaasa Kairi, kes kolisid Taisse, paistavad kohalikku kultuuri nautivat ning on end hästi sisse seadnud. Kairi otsustas hiljuti oma juuksed tagasi loomulikku tooni värvida – tumepruuniks! Kas oli see mõjutatud uuest elukohast või millestki muust, seda Buduaar uuriski.

Fotograaf Ardo Kaljuvee ning tema abikaasa Kairi, kes kolisid Taisse, paistavad kohalikku kultuuri nautivat ning on end hästi sisse seadnud. Kairi juures võib näha ka uusi muutusi, nimelt otsustas ta oma juuksed tagasi loomulikku tooni värvida – tumepruuniks! Kas oli see mõjutatud uuest elukohast või millestki muust, seda Buduaar uuriski.

Peamine põhjus, miks Kairi juuksed tumedaks värvis, oli see, et ta on hakanud rohkem hindama loomulikku ilu. „Esimesed kaks nädalat vaatasin peeglisse ja mõtlesin: „Oh, super, oleks nüüd nii, et sel kuul juuksed ei kasvakski!”! Järgmistel nädalatel mõtlesin, kuidas juukseid kanda, et väljakasv vähem silma hakkaks. Olen tegelikult väga hakanud hindama loomulikkust ja lihtsat ilu ning regulaarne juuksejuurte pleegitamine sinna alla just ei käi. Arvan, et blond toon ammendas ennast,“ põhjendab ta uue värvi valikut.

Paljud on väitnud, et juuksetoon muudab ka inimese iseloomu. Kairi sellesse ei usu ning enda juures muutusi ei taju. „Mina sellesse ei usu – juuksevärv kellegi iseloomu ei muuda. Käitumist ehk küll, aga see on rohkem kinni enesetundes. Mina tunnen ennast paremini kui enne!“ lausub kaunitar.

Teatavasti on Tai tänavad pungil tumedapäistest pikajuukselistest kaunitaridest. Küsisime Kairi käest, kas nüüd, olles tagasi oma loomuliku juuksevärviga, tunneb ta end rohkem kohalikuna? „Võib öelda pigem, et sulandun nüüd sisse halli massi, tailased on ju teadupärast kõik tumedapäised, aga eesmärk omaette see kindlasti ei olnud,“ lausub ta. Pigem tuleb blondina sealses ühiskonnas rohkem mässamist oma juustega, kuid lõbusam on Kairi meelest Tais just blondidel! „Tegelikult arvan, et just blondina oleks Tais vahvam!“ arvab neiu.

Lõplik otsus juuksetooni muutmise suunas oli spontaanne, kuid juba ammu oli ta seda plaaninud ja muidugi eelnevalt ka kaasaga läbi arutanud. „Oleme Ardoga pikema perioodi jooksul kordamööda arutlenud, et just nüüd võiks seda teha… aga  siis oleme mõlemad taas ümber mõelnud. Niisiis  kripeldas see mõte juba ammu. Ühel hetkel läksin aga lihtsalt poodi ja ostsin pikemalt kaalutlemata värvi ära!“ räägib Kairi.

Ardo suhtus algselt oma kaasa muutumisprotsessi skeptiliselt, kuid eks see ole ka loomulik – kui sinu kallim on eelnevalt kogu aeg blond olnud. „Eks temalgi oli põnev ka, kuid nüüd talle igatahes väga meeldib!“ räägib Kairi Buduaarile.

 

Mida arvate teie Kairi uuest värvitoonist?

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

Sarnased artiklid