Ardo Kaljuvee ja Marko Kiigajan tegid lastekodulastele südamliku kingituse!

23 kommentaari
Ardo Kaljuvee ja Marko Kiigajan tegid lastekodulastele südamliku kingituse!

Mainekas Eesti fotograaf Ardo Kaljuvee, kes ka saate “Tantsud Tähtedega” ametlikuks fotograafiks oli, pidas eile oma 32. sünnipäeva klubis Hollywood. Sünnipäevapidu peeti maha koos teise sünnipäevalapse, saatest “Tantsud Tähtedega” tuntud tantsutreener Marko Kiigajaaniga. Kohale olid tulnud paljud tuntud Eesti staarid, sealhulgas Ott-Sander Palm, Getter Jaani, Mairold Millert, Märt Agu, Robert Vaigla ja paljud teised. Buduaarile paljastas Ardo tema jaoks kõige südamelähedasema kingituse, mis, tuleb välja, polnudki tehtud mehele endale?!

Mainekas Eesti fotograaf Ardo Kalju-vee, kes ka saate “Tantsud Tähtedega” ametlikuks fotograafiks oli, pidas eile oma 32. sünnipäeva klubis Hollywood. Sünnipäevapidu peeti maha koos teise sünnipäevalapse, saatest “Tantsud Tähtedega” tuntud tantsutreener Marko Kiigajaaniga. Kohale olid tulnud paljud tuntud Eesti staarid, sealhulgas Ott-Sander Palm, Getter Jaani, Mairold Millert, Märt Agu, Robert Vaigla ja paljud teised. Buduaarile paljastas Ardo tema jaoks kõige südamelähedasema kingituse, mis, tuleb välja, polnudki tehtud mehele endale?!

“Jah, tõsi ta on, olime Markoga juba eelnevalt kokku leppinud, et soovime sünnipäevakingituseks hoopis suurel hulgal maiustusi, et need siis isiklikult lastekodulastele viia. Olen sarnaseid üritusi varemgi organiseerinud, näiteks sel sügisel käisime lastekodus ja küpsetasime koos lastega suure küpsisetordi ja hiljem korraldasime sellise klassiõhtu moodi peo. Kevadel aga palusime erinevatelt firmadelt sponsorlust grillmaterjali osas, ise kogusime kõigilt, kes abi tahtsid anda, kokku hulga riideid ning lauamänge. Kui see kõik tehtud, korraldasime lastele ühe korraliku üllatusi täis grillimispäeva,” meenutab Ardo, et need mälestused ja laste rõõmu täis näod tekitasid tõesti ülevaid emotsioone.

“Väga paljud sünnipäevalised kusjuures tõid eile kaasa palju maiustusi ja need, kes ei jõudnud, lubasid lähipäevil kindlasti seda teha,” on Ardo rõõmus, et üritus läks asja ette. Seda, millisesse lastekodusse kommid, küpsised tee leiavad, Ardo paljastada ei tahtnud: “Las see jääb üllatuseks lastele, äkki keegi siit lugedes levitab infot ja siis pole enam üllatus ju!”

“Saime kokku suurel hulgal komme, kuid kindlasti vaatan ikka ise ka oma professionaalse silmaga üle, et oleks kõike piisavalt, oma lemmikmaiustusi ostan veel raudselt juurde,” ütleb Ardo. “Võin avaldada vaid seda, et Marko Kiigajan viib kommid lastele juba täna, mina kahjuks tänu suurele töökoormusele saan seda teha natuke hiljem,” on Ardo pisut nukker, kuid leiab, et ongi parem, kui lapsed saavad kokkuvõttes üllatuse kahel päeval eraldi.

Karin Karu

vaata allpool ka pildigaleriid!