Arnold Oksmaa: Soovin abielluda Eestis 10.10.2010 kell 10 hommikul!

Arnold Oksmaa: Soovin abielluda Eestis 10.10.2010 kell 10 hommikul!

Arnold Oksmaa on noormees, kellest võis mõni aeg tagasi pea igalt meediakanalilt kuulda, küll tema laulmisest, tegemistest kui ka eraelulistel teemadel. Nüüd ei ole temast enam mõnda aega kuulda olnud. Buduaar uuris, mida teeb Arnold Soomes ning kuidas edeneb lauljakarjäär.

Arnold Oksmaa on noormees, kellest võis mõni aeg tagasi pea igalt meediakanalilt kuulda, küll tema laulmisest, tegemistest kui ka eraelulistel teemadel. Nüüd ei ole temast enam mõnda aega kuulda olnud. Buduaar uuris, mida teeb Arnold Soomes ning kuidas edeneb lauljakarjäär.

Hetkel elab Arnold Helsingis, kus rabab tööd teha kelneriametis, selle kõrvalt ei ole ta aga jätnud muusikat. „Kelneritöö kõrvalt teen tööd oma uue sooloplaadi lugude valmistamise ja youtube.com karaokevideode avaldamisega,“ räägib ta.

Olenemata sellest, et Arnold Soomes resideerub, ei ole meedia teda unustanud ning teatavasti on teda „raputatud“ nii mõnedki korrad. Sellest kõigest hoolimata on noormees suutnud säilitada oma ülima positiivse mõtlemise ning eluhoiaku. Kuidas see tal õnnestunud on? „Tunnistan küll, et elu pole minu jaoks kerge olnud, aga selle eest on mind loodud hingelt väga tugevaks inimeseks ja olen üsna enesekindel, ei lase halval end mõjutada,“ lausub Arnold. Samuti tunnistab ta, et lastekodus elamine muutis teda, kuid õpetas ka elama. „Lastekodulapsena olen ise õppinud end leidma, vaatamata käitumishäirele.“

Hoolimata kõigest halvast, mis elus on juhtunud, jätkab Arnold oma elu positiivsuse lainel ning tunnistab, et kuigi Soomes talle meeldib ning on kohanenud kohaliku eluga, igatseb esinemist oma kallile Eestimaa publikule. „Eesti hea inimene on ikka meeles ja igatsen väga kodupubliku juurde. Lisaks sellele pean tunnistama, et alandamine ja mõnitamine minu kallal on vähenenud, sest ma ei tee sellest lihtsalt välja. Ma pean vaatamata eluraskustele edasi minema,“ räägib ta.

Saanud oma vitsad kätte meedia ning inimeste poolt, on Arnold õppinud vigu endas nägema ning õppima just enda tehtud vigadest! „Kui aus olla, siis õpin pigem enda kui teiste  vigadest ning neid on palju, kuid raske on ennast muuta, kui teised ei märka ütelda midagi ning avalikkus ei näe,“ tunnistab Arnold. Mida aeg edasi, seda enam on ta hakanud mõtlema, mis võis valesti minna, mida on ta valesti teinud? Enda sõnul on ta ehk liiga hea ning siiras olnud, usaldanud valesid inimesi, kes on mänginud tema tunnete kui ka varaga… „Hiljem nutan palju ning kahetsen, aga olen ka saanud kuhjaga õnne ja armastust tagasi. Hea pole kadunud selle jaoks, kes ise on ka teiste vastu tore inimene,“ leiab noormees.

Armastusest ning õnnest rääkides, siis vähemasti neid peaks Arnoldil hetkel elus küll jätkuma. Nimelt on ta leidnud endale kena ettekandja Soomest. „Nii see on ja ma püüan minevikku selja taha jätta, kuid vaatamata oma esinemistele ning kurikuulsale imagole, mille olen saanud, näitan, et suudan üle varju hüpata!“ Kuidas on lood aga pisiperega? „Väike Oksmaa võiks perre ehk tulla mõne aasta pärast,“ lausub ta.

Oma tulevikuplaanide kohta oskab noormees öelda nii palju, et sel aastal tuleb välja tema plaat, seda tänu dj Ervin Hurdale, koostöös muusikaprodutsent Fred Sonnega. Märtsis, kui Soomest puhkus, veedab ta aega stuudios ja suve hakul algavad Aivar Palumäe dokfilmi „Meesus 2“ võtted. Selle juures soovib ta osaleda ka Soome X Factoris või „Talent Suomi“ ning see pole kõik… „Soovin abielluda Eestis, 10.10.2010, kell 10 hommikul,“ avalikustab ta.

Kui küsida Arnoldi käest, kas ta on õnnelik inimene, saame vastuseks, et kindlasti on ta õnnelikum inimene, kui vaadata saavutusi, mis ta oli oma 30. eluaastaks Eestis saavutanud. „Kavatsen veel Soome meediataeva ja popmuusika vallutada, selle juures aitavad mind Soome muusik Petri Laaksonen ning toetajad,“ räägib Arnold Buduaarile. Oma suurimaks sooviks peab ta aga seda, et saada Eesti kuulsaimaks poplauljaks ja sedasama korrata ka Soomes, luua õnnelik pere ning et inimesed oleks temaga, seda nii heal kui halval ajal.

Buduaar.ee