Baari-Telle: Ma olen ikka väga tige & solvunud SLÕhtulehe, Naistelehe ning Delfi peale!

“Baari” saatest tuntuks saanud Paavo Pärna ja Telle Vilderseni
perekonda sündis selle nädala alguses pisitütar. Kosmeetikuharidusega
Tellel on varasemast suhtest juba laps olemas, Paavole on see esimene
järeltulija, kirjutab Naisteleht, vahendab Delfi ning on uudise teinud Sl Õhtuleht. Kus on tõde? Tõde on seal, kus ajakirjanikud viitsivad ka intervjueeritavatega
suhelda, neile helistada, kokku saada või vähemalt meil saata, mitte ei
fabritseeri alusetut valet.

“Baari” saatest tuntuks saanud Paavo Pärna ja Telle Vilderseni perekonda sündis selle nädala alguses pisitütar. Kosmeetikuharidusega Tellel on varasemast suhtest juba laps olemas, Paavole on see esimene järeltulija, kirjutab Naisteleht, vahendab Delfi ning on uudise teinud Sl Õhtuleht. Kus on tõde?

Tõde on seal, kus ajakirjanikud viitsivad ka intervjueeritavatega suhelda, neile helistada, kokku saada või vähemalt meil saata, mitte ei fabritseeri alusetut valet.

"Mul ei ole kahte last! Tütar, kes reedel, mitte ka nädala algul nagu mõned allikad kajastavad sündis, on mul esimene laps!" vastab Telle Vildersen minu küsimusele. Telle, kes peaks saama hetkel rahulikult nautida emarõõme on aga murtud meedia pahatahtlikkusest, mis poogib talle rongaema ja hoora tiitlit külge, justkui oleks tal lapsed siin ja lapsed seal. Tellel on pisitütar Paavoga esimene laps ning Telle kaalub tõsiselt nii Õhtulehte, Delfit kui Naistelehte kohtusse kaevata. "See ei ole normaalne, et mind niimoodi vale ja sodiga üle kallatakse" ütles Telle Buduaarile.

Siit aga saate lugeda lugu Telle sünnitusest. Lugu, mis on otse Tellelt ja Telle sõnadega, mitte ajakirjaniku pahatahtlik väljamõeldis:


Kuidas sul sünnitus kulges? Kus otsustasid sünnitada?

Kõik algas reedel, 18. jaanuari varahommikul, kui tundsin esimesi valusid, mis olid üsna lühikeste vahedega. Otsustasime kohe Fertilitasesse sõita. Seal kohapeal sai siis 12 h valutatud ja lõpuks ka kell 18.49 sünnitatud, mis on vist esmasünnituse kohta täitsa keskmine aeg.


Palju tibu kaalus ja kui palju pisikesel pikkust oli? Kas saite poisi või tütre?

Tibu kaalus 3670g ja oli 50cm pikk. Tütar ja täitsa oma issi nägu. Maailma kõige armsam!


Kuidas sünnituse ja ämmaemandaga rahule jäid? Kui palju sul Paavo sünnitusel abiks oli?

Oma sünnitusega jäin väga rahule, sellest on mul vaid meeldiv kogemus. Ämmaemand oli super armas inimene ja tema kohalolek oli suureks toeks. Ja ütlemata suureks abiks oli mulle muidugi minu kallis Paavo, kes jaksas kõik need 12 h mind aidata ja julgustada.

Kui kauaks te haiglasse jäite? Millal koju saite? Kuidas harjud?

Paar päeva kosusime Fertilitase perepalatis. Haigla personalile vaid kiidusõnad. Nüüd oleme juba mõned päevad kodused ja kõik kulgeb nii nagu vaja – sööme ja magame ning ei puudu ka väikene mähkmeralli.

Kuidas värske issi ennast tunneb?

Värske issi on väga asjalik ja hoolitseb meie eest.

Kas olete oma pisitütrele jõudnud juba ka nime mõelda?

Nime ei ole veel välja mõelnud ;)


Nüüd on siis kaua oodatud "uus elu" käes?!

Jah, meil ongi nüüd uus elu ja uus pühendumus – kõik oma kalli pisitütrekese jaoks! Kõik on lihtsalt imeline! Armastame teda üle kõige! Nüüd oleme Telle ja Paavo tütrega!

 

Pilt: erakogu

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/