Bändi Traffic kitarrist Stig Rästa elab muusikukarjääriga Eestis ära!

21 kommentaar
Bändi Traffic kitarrist Stig Rästa elab muusikukarjääriga Eestis ära!

Viimasel ajal on mitmed Eesti muusikud hakanud kurtma selle üle, et ainult muusikaga ei ela ära ning  muusika kõrvalt peab ka muud tööd tegema. Uurisime, kuidas on lood bändi Traffic kitarristi Stig Rästaga.

Viimasel ajal on mitmed Eesti muusikud hakanud kurtma selle üle, et ainult muusikaga ei ela ära ning muusika kõrvalt peab ka muud tööd tegema. Uurisime, kuidas on lood bändi Traffic kitarristi Stig Rästaga.

„Mina ei tunne seda, et muusikategemisega Eestis ära elada ei saa. Kui ma peaksin ennast ainult pillimängimisega elatama, siis oleks ilmselt palju raskem,“ lausub mees. Miks valis Stig oma põhitööks just muusikategemise, ei oska ta öelda. „Eks mulle lihtsalt väga meeldib sellega tegeleda,“ lausub ta.

Stig ei ole enda karjääri jooksul pidanud muule tööle mõtlema – kogu tema töö ongi just muusikaga seotud! Mis aga juhtub siis, kui muusikukarjääriga lõpp on? „Juhul, kui ma peaks kunagi muusikategemise lõpetama, mida ilmselt ei juhtu, avan ma väikese baari või restorani.“

Stigi bändil Trafficul läheb samuti hästi. Kuni suveni on bändimeeste kalender esinemisi täis ning töö käib uue videoga, mille võtted algavad aprillis. „Video saab olema teistsugune, nagu seda on meie laul „Kesköödisko,“ ning selle tõttu on organiseerimisega hetkel palju tööd,“ räägib kitarrist Stig Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja