Buduaar tegi lugejatele aprillinalja

34 kommentaari

Käes on 1.aprilli õhtu ja peagi võime end lõdvaks lasta, sest keegi enam ei tule tobedat nalja tegema. Ka Buduaaril oli täna oma lugejatele varuks mõni libauudis. Kõige usutavamaks meie tänastest libauudistest osutus Jennifer Lopezi kaalulangetamise uudis, mille kohaselt mässib J.Lo end iga õhtu vetika- ja kuivatatud kalade mähisesse ning on tänu sellele alla võtnud juba 15 kilo.

Käes on 1.aprilli õhtu ja peagi võime kergendatult hingata, sest keegi enam ei tule tobedat nalja tegema. Ka Buduaaril oli täna oma lugejatele varuks mõni libauudis. Kõige usutavamaks meie tänastest libauudistest osutus Jennifer Lopezi kaalulangetamise uudis, mille kohaselt mässib J.Lo end iga õhtu vetika- ja kuivatatud kalade mähisesse ning on tänu sellele alla võtnud juba 15 kilo. APRILL!

Teine uudis, mille tõesuses siiski mõned kahtlesid, oli seotud Krista Lensiniga, kes Buduaari väitel peab saatejuhi tööst loobuma, sest ta pole vallaline. APRILL!

 Kolmas ja kõige loetavam uudis teatas avalikkusele, et Buduaari ilutoimetaja Mari Ojasaar ootab beebit. Isegi mõned sõbrad jäid uskuma, et Mari on beebiootel, aga tegu oli siiski naljaga. APRILL! 

 

Pane kommentaariks oma kõige lõbusam aprillinali ja 3.aprillil loosime  välja 1000-kroonise õhtusöögi Vertigos kõigi vahel, kes lisavad kommentaarile ka oma e-maili aadressi. Ja see ei ole nali.