Buduaari intervjuu Vöörastega

Juba sel reedel "Eesti laulu" esimeses poolfinaalis keerlev Saaremaine freaky-pop bänd Vöörad said valmis oma esimese (tõeliselt hullu!) muusikavideoga! Buduaar käis Vöörastega sõprust sobitamas.

Juba sel reedel “Eesti laulu” esimeses poolfinaalis keerlev Saaremaine freaky-pop bänd Vöörad said valmis oma esimese (tõeliselt hullu!) muusikavideoga! Buduaar käis Vöörastega sõprust sobitamas.

Kõigepealt, kes te olete ja kus te tulete?

Vöörad on bänd, kus koos totaalselt erineva tausta ja stiiliga muusikainimesed ehk siis Tuuli Rand, Meiko Umal ja Priit Uustulnd. Segu elektroonikast, house’ist, räpist, Otsa-kooli-popist. Tulemuseks on erinevate stiilide segu, millele ei tahakski väga kitsast silti külge riputada. Maailm on täna liiga hull, et sellele lihtsaid silte külge riputada. Okei, kui väga vaja, siis kutsuge meid freaky popiks!

Miks “Maailm on hull” ehk millest teie lugu räägib?

Vaata mis ümberringi toimub – iga päev juhtub maailmas mingeid eriti hulle asju! Samas on meie ümber nii palju ilusat ja põnevat, et igapäevaselt tunneme ennast sitaks hästi siin! Hommikul jään trammi alla, aga õhtul saan seksi ja suures plaanis on kõik okei. 

Tuuli, sinule on see juba neljas kord “Eesti laulu” karussellis tiirelda. Milline lugu sulle siiani kõige südamelähedasem on olnud?

Mul läheb tegelikult juba neljas aasta “Eesti laulu” karussellil. Esimene aasta laulsin Marilyn Jurmani loos “Veel on aega” bäkki. Järgmisel aastal laulsin juba kolmes loos bäkkii: Cat Eye “Ride”, Soul Militia “The Future is Now” ja Teele Viira “City Lights”. Sealt saigi minu koostöö ULAga tegelt alguse. Juba järgmisel aastal olin Eesti Laulul Teele/Tuuli/ULA koosseisuga – “Ring the Alarm” ja ka Söörömöö ridades koos Teelega laulsime Liisi Koiksoni loole “Üle vee” bäkki. Nii et “Eesti laulul” olen ikka olnud päris juba mitu aastat järjest ja ütlen, et see on üks löbus karussell, mis siin muud. Aga kindlasti “Maailm on hull” on hetkel köige südamelähedasem, sest selles loo protsessis olin kaasatud algusest peale ja sain panna sinna enda asju oma nägemuse järgi.

No ja kuidas teil esimeses poolfinaalis läheb?

Loodame ikka, et saame edasi! Meil on hea energia laval ja I poolfinaalist oleme suhteliselt ainukesed, kellel on ka tantsijad ja ikkagi šõu laval!

 

Vaata ka vastvalminud muusikavideot loole “Maailm on hull!”

 

Direktor: Mart Vares

Kaamera: Tanel Peet

Stilist: Maarja Siim

Make-up: Edith Eller

Kunstiline juht: Elise Eimre

Järeltöötlus: Villu Vares (Medianerd.co.uk)

Stuudio: Widescreen Studios

 

Buduaar.ee