Buduaari miss esindab Eestit rahvusvahelisel missivõistlusel

Märtsikuu lõpul toimus Rapla kultuurimajas Raplamaa miss 2008 valimine, kus valiti välja ka Buduaari miss, kelleks osutus Annika Salmiste. Tänaseks on Annikal avanenud hea võimalus teha karjääri rahvusvahelises missimaailmas, nimelt esindab ta Hiinas toimuval Miss Leisure valimistel Eesti riiki. Kokku on võistlusel 75 erineva riigi esindajad.

Märtsikuu lõpul toimus Rapla kultuurimajas Raplamaa miss 2008 valimine, kus valiti välja ka Buduaari miss, kelleks osutus Annika Salmiste.

Tänaseks on Annikal avanenud hea võimalus teha karjääri rahvusvahelises missimaailmas, nimelt esindab ta Hiinas toimuval Miss Leisure valimistel Eesti riiki. Kokku on võistlusel 75 erineva riigi esindajad.

”Enne Raplamaa missivalimisi käis Raivo Kiisler meie kõigiga vestlemas ning nüüd kutsuski mind sellele võistlusele Eestit esindama,” ütles Annika Buduaarile. ”Sõidan 17. juunil juba võistluspaika ning  29ndal toimub lõppvõistlus,” räägib ta ning lisab, et lõppvõistlusel on kolm vooru: rahvariiete-, bikiini- ja õhtukleidivoor.

Kui Annikalt uurida, et millega ta võistlusel kavatseb konkurente lüüa, ütleb ta ühe sõna: ”Naeratusega!”

Buduaar soovib Annikale edu ning hoiame pöialt, et tal kõik võistlusel hästi läheks!

Vaata Miss Leisure kodulehte SIIT!
  
/Toimetas Merlyn Uusküla/